GTC İletişim Danışmanlığı

Kardelen Aydın GTC İletişim Danışmanlığı'na transfer oldu!

Genel Ayşe Özlem Kuruca 05.03.2015
Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Kardelen Aydın, GTC İletişim Danışmanlığı'na transfer oldu.
Türkiye'nin bilinen marka ve kurumlarının iletişim hizmetlerini yürüten GTC İletişim Danışmanlığı, kaliteli personel atağına devam ediyor. Kısa süre önce Dilek Şeker Can ile Yusuf Demir gibi halkla ilişkiler ve medya dünyasının önde gelen isimlerini bünyesine katan GTC, son olarak Kardelen Aydın'ı da transfer etti. Bir süreden bu yana İngiltere'de dil eğitiminde olan Aydın, yurda dönüşünde kariyerine GTC İletişim Danışmanlığı'nda devam etme kararı aldı. 

Kendine yatırım yapıyor

Bahçesehir Üniversitesi Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Yüksek Lisansı yapan ve Anadolu Üniversitesi İngilizce İktisat mezunu olan Aydın,  daha önce Kpmg, Vakko, Acıbadem Sağlık Grubu ve Manifesto PR'da çalıştı.

Aydın gayrimenkul sektöründe ise Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Emlak Konut GYO, Nef Gayrimenkul, Fer Yapı, Bio İstanbul ve Kuyumcukent Gayrimenkul gibi markalara hizmet verdi.

Çıtasını yükseltti

2010 yılından beri faaliyet gösterdiği halkla ilişkiler sektöründeki kariyerine GTC İletişim Danışmanlığı'nda devam edecek olan Kardelen Aydın yine pek çok başarılı işlerde ismini duyuracak.

Kimlere hizmet verecek?

GTC İletişim Danışmanlığı'nın müşteri portföyünde; Çelebi Holding, Boeing, İpragaz A.Ş., Tabanlıoğlu Mimarlık, Mesa Grup, Tema İstanbul, Yenigün İnşaat, Vartaş, Kale Holding, Man Türkiye, MAN Kamyon ve Otobüs, Otis, Kelebek Mobilya, Comodo, Çiftçi Towers, İzoder, Polat Yol Yapı, Türkiye Müteahhitler Birliği gibi markalar yer alıyor.

 

 

Ziraat Katılım Bankası Ziraat Katılım Bankası açılış Kardelen Aydın