Kaley Cuoco ve evi

Kaley Cuoco, at desenli duvar kağıdı için 3 bin dolar harcadı

Genel Sinem Öztürk 07.02.2016
Ünlü oyuncu Kaley Cuoco, at ve binicilik tutkusunu yemek odasına da taşıdı.
Rol aldığı diziyle hem servet hem de şöhret kazanan oyuncunun dudak uçuklatan harcaması. The Big Bang Theory dizisinde canlandırdığı Penny Hofstadter rolüyle tanınan Kaley Cuoco, at ve binicilik tutkusunu yemek odasına da taşıdı. 

Cuoco, evinin yemek odasını Hermes tasarımı at desenli duvar kağıdıyla kaplattı. 30 yaşındaki oyuncu bunun için 3 bin doların üzerinde (yaklaşık 10 bin TL). Cuoco, Instagram sayfasında at desenli duvar kağıdıyla kaplattığı odanın fotoğraflarını "bu duvar kağıdını seviyorum" notuyla paylaştı. Oyuncunun cebinden yüklü miktarda para çıkmasına neden olan duvar kağıdı polo oyununu tasvir ediyor.

Kaley Cuoco, toplam 45 milyon dolar servete sahip. ABD'de ekranın en çok kazanan dizi oyuncularından biri olan Cuoco'nun bölüm başına 1 milyon dolar aldığı da geçtiğimiz günlerde basına yansımıştı.Kaley Cuoco, çocukluk yıllarından bu yana binicilik sporuyla uğraşıyor. Oyuncu, sık sık yarışlara katılıyor.

Kaley Cuoco sadece yemek odasını at desenli duvar kağıdıyla kaplatmakla yetinmeyip evinin değişik yerlerinde de binicilik sevgisini yansıtan eşyalara yer veriyor. Tenis oyuncusu Ryan Sweeting ile 2013 yılında evlenen Cuoco, geçen yıl boşanacaklarını açıklamıştı.

Hürriyet

Kaley Cuoco The Big Bang Theory Ryan Sweeting