Kalekim Garantili Usta Sistemi

Kalekim Garantili Usta Sistemi ile yeni bir dönem başlıyor!

Genel Ayşe Özlem Kuruca 11.12.2014
Kalekim, yeni hayata geçirdiği Garantili Usta Sistemi ile dünyada bir ilki gerçekleştirerek, ustalar ve tüketiciler için yepyeni bir dönem başlatıyor
Kalekim, yapı sektörünün eleman ihtiyacını karşılamak ve ustaların mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmek amacıyla 2001 yılında kurduğu, bugün üye sayısı 55 bine yaklaşan Kalekim Usta Kulübü kapsamında gerçekleştirdiği projelerle sektöre önemli katkılarda bulunmaya devam ediyor. 

Projenin amacı ustalara ve tüketicilere katkı sağlamak

Kalekim'in, projeyi ilk ortaya çıkardığı andan itibaren nihai tüketicinin memnuniyetine ve avantajlarına öncelik verdiği ‘Garantili Usta Sistemi', Kalekim Usta Kulübü üyesi ustaların sektördeki rekabet gücünü artırıyor. ‘Garantili Usta Sistemi' ile ustalarının tercih edilirliğini artırarak, onlara yeni iş imkanları oluşturan Kalekim, bu alanda, dünyada ilk kez ustaların yapacağı uygulamalar için garanti veriyor. 

Sistemin odağında tüketici memnuniyeti var 

Ustaların mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmeyi hedefleyen Kalekim; yetiştirdiği ustalara, sunduğu uygulama garantisi ile artı değer katarken, güvenini kazandığı müşterilerin de hayatını kolaylaştırıyor. Nihai tüketici, ‘Garantili Usta Sistemi' ile daha iyi seramik uygulamaları ile karşılaşırken, sektörde de seramik uygulamasının kalitesi artacak. ‘Doğru ürün, 'doğru çözüm', ‘doğru uygulama' prensibiyle hayata geçen proje ile Kalekim; aynı zamanda tüketici şikayetinin azalmasını da sağlıyor. 

‘Garantili Usta Sistemi', banyo, mutfak, balkon, teras gibi iç ve dış mekanlardaki tüm seramik uygulamalarını kapsıyor. Kalekim'in Milli Eğitim Bakanlığı ile gerçekleştirdiği ‘Seramik Uyum Kursu' mezunu ustaların, Kalekim ürünlerini kullanarak yaptıkları uygulamalar garanti kapsamına alınıyor.

Garantili Usta Sistemi nasıl çalışıyor?

4 adımda garantili hizmet

Kalekim'in Türkiye'nin 65 ilinde 2500 ustayla başlattığı ‘Garantili Usta Sistemi', 4 adımda şöyle uygulanıyor;   

1 - Müşteri, internetten veya Çağrı Merkezi'nden sisteme kolayca ulaşır.

Müşteri, 0850 222 8782 numaralı Çağrı Merkezi'nden veya www.garantiliusta.com'dan, ihtiyaç duyduğu konuyu aktarır ve uygulama yapılacak mekan hakkında bilgi verir. 

2 - Sistem, 3 sertifikalı ustayı önerir 

Adresinize en yakın, iş durumu müsait olan ve en yüksek müşteri memnuniyeti puanına sahip 3 Garantili Usta, sistem tarafından otomatik olarak size önerilir. Önerilen 3 ustamızın iletişim bilgileri sizinle paylaşılır ya da sizin iletişim bilgileriniz, önerilen ustalara SMS ve e-posta aracılığıyla gönderilir. 

3 - Önerilen 3 usta ücretsiz keşif için müşteriyi 24 saat içinde arar

Sizinle SMS ve e-posta aracılığıyla iletişim sağladıktan sonra ustalarımız 24 saat içinde sizi arar ve sizin uygun olduğunuz günde ücretsiz keşfe gelip, size Kalekim'in ‘doğru ürün', ‘doğru çözüm' ve ‘doğru uygulama'sını sunar. 

4- En uygun ustayı seçip garantili uygulamayı başlatabilirsiniz

Tüm teklifler içinden size en uygun ustamızı seçerek garantili seramik uygulamasını yaptırabilirsiniz. Garantili Usta, Garanti Sözleşmesi'ni tam ve eksiksiz doldurur, sözleşme sizin tarafınızdan da imzalanarak Kalekim'e gönderildikten sonra seramik uygulamasına başlanır.

Kadınlar sistemi güvenle kullanıyor

Garantili Usta, kadın tüketicilerin de ilgisini çekiyor çünkü bu sistem sayesinde kadınlar; kendilerini uzak hissettikleri inşaat-yapı malzemeleri ve tadilat konusunda, kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan rahatlıkla nitelikli ustalarımıza ulaşabiliyor. Önerilen Garantili Usta'yı kendisinin seçmesinin verdiği güveni de hisseden kadın tüketicilerin, Kalekim'in tüm ürün ve uygulamaları garanti altına alınmasıyla hayatı kolaylaşıyor. 

 

Kalekim Kalekim Garantili Usta Sistemi