Kalia

Kale Boya'dan sağlıklı ve dekoratif çözüm: Kalia!

Genel Zeynep Karabağ 08.11.2016
Duvara ve tavana yapışan zararlı maddeleri yok eden yenilikçi iç cephe boyası: Kalia!
Tertemiz, ferah ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak isteyenler için Kale Boya, Kalia serisini üretti. 

‘İpek Mat', ‘Mat' ve ‘Tavan' olmak üzere üç ayrı seçenekle sunulan ‘Kalia' serisi, mekanlara dekoratif çözümler getiriyor. ‘Kalia', kendi kendini temizlediği gibi küf ve mantara karşı dirençli yapısıyla, özellikle çocuklu aileler için vazgeçilmez seçenekler sunuyor. 

Kale Boya, tüketicilerin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği ‘Kalia' ile estetik bir görünüm kazandırdığı mekanların havasını değiştiriyor. ‘Kalia', içerisindeki fotokatalizörler sayesinde ışıkla aktif olarak, hava ile duvar yüzeyine taşınan sigara dumanı, kalorifer isi gibi zararlı maddeleri parçalayarak yok ediyor. Böylelikle odanın havasını temizleyip duvarların uzun süre temiz kalmasını sağlan ‘Kalia', özellikle çocuklu aileler için sağlıklı seçenekler sunuyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=kale+boya'>kale boya</a> <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Kalia'>Kalia</a>

Küf ve mantar oluşumuna direnç gösterdiği için özellikle astım hastalığı olanlar için rahatlama sağlayan ‘Kalia', içeride oluşan nemi dışarıya atma kabiliyetiyle de binaların nefes almasını sağlıyor.  Ayrıca üstün örtme gücüne sahip ‘Kalia', solvent içermediği ve su ile seyreltildiği için kokmadığı gibi, insan ve çevre sağlığına zarar vermiyor. Silikon katkılı olduğundan kolayca silinerek temizlenebiliyor ve leke tutmuyor. 

Kalia serisi; ‘Kalia İpek Mat', ‘Kalia Mat' ve ‘Kalia Tavan' olmak üzere üç ayrı seçenekle sunuluyor. Mekanlara dekoratif çözümler getiren Kalia, ‘İpek Mat' ürünü ile ayrıca duvarlara ipeğin pürüzsüz, ışığı mükemmel dağıtan özel parlaklığını veriyor. Su bazlı tavan astar boyası ‘Kalia Tavan'da, tavan yüzeyine sinen zararlı maddeleri yok eden, küf ve yosuna karşı dirençli, silinmeye dayanıklı ve kolayca temizlenen yapısıyla tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor. 

Çok geniş bir uygulama alanında estetik çözümler sunan ‘Kalia'; iç cephelerin yanı sıra, uygun bir şekilde hazırlanmış kara sıva, beton, çimento levha, alçı panel gibi mineral yeni yüzeylere, eski boyalı yüzeylere, cam tekstili, macun ve duvar kağıdı üzerine rahatlıkla uygulanabiliyor.

Kalia kale boya