Workinton ofis kafeler istanbul

İyi çalışanlar ülkesi 'Workinton' huzurlarınızda!

Genel Merve N. Güreş 20.11.2015
Urban Station ofis kafelerin 2012 yılında Türkiye’de başlattığı akım, Workinton-İyi Çalışanlar Ülkesi olarak yoluna devam ediyor.
Türkiye'de bir çığır açan ofis-kafe konsepti Urban Station, artık yoluna Workinton olarak daha emin adımlarla devam edecek. Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun bir grup gencin yatırımı olan Workinton, Levent 199'da 2600 metrekarelik bir alanda ve Nişantaşı-Maçka'da 10 katlı bir binada hizmete başladı. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Workinton+ofis+kafeler+istanbul'>Workinton ofis kafeler istanbul</a> ekip

 Workinton CEO'su Gökhan Beydoğan ve ekip arkadaşları

Urban Station şubelerini de dönüştürerek 11 şubeye ulaşacak olan Workinton, Esentepe Astoria AVM ve Anadolu Yakası'nda Kozyatağı AND Plaza'daki şubelerini de önümüzdeki ay içinde hizmete açacak. Konsantrasyonu artıran iç mimarisinden, vücut sağlığını düşünen ergonomik mobilyalarına, zihni dinç tutan atıştırmalıklarından, motivasyon ve çalışma gücünü artıran müzik yayınına ve kurumsal firmaların start-up'larla iletişiminden çalışanlar arası sosyalleşme fırsatlarına kadar her detay Workinton'da daha iyi çalışmak için tasarlandı.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Workinton+ofis+kafeler+istanbul'>Workinton ofis kafeler istanbul</a>,

“Urban Station'ların temelini attığımızda bu fikrimizin tutacağını biliyorduk” diyen Workinton CEO'su Gökhan Beydoğan, “Çünkü bugünün iş dünyası yepyeni ihtiyaçları önümüze koyuyor. Bizler de bu ihtiyaçları gözeterek, çalışanların daha verimli olması için fiziksel, ruhsal ve sosyal ortamları hazırlıyoruz” açıklamasını yaptı.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Workinton+ofis+kafeler+istanbul'>Workinton ofis kafeler istanbul</a>,

İş dünyasının emlak fiyatlarındaki yükselişten rahatsız olduğunu, trafiğin iş süreçlerine olumsuz olarak yansıdığını ve çalışan motivasyonunun çalışma ortamından çok etkilendiğini belirten Beydoğan, “2021 yılında 100 şube sayısına erişmeyi hedefliyoruz. Açacağımız şubeler Türkiye'nin büyük illeri olduğu kadar Avrupa'nın kapital şehirlerinde de olacak” dedi.

Merve N. Güreş/Emlaktasondakika.com

Workinton ofis kafeler istanbul urban station AND Plaza Gökhan Beydoğan