istanbul-cadiri

İTO Başkanı İbrahim Çağlar’dan ESD’ye özel teşekkür!

Genel 30.03.2017 14:40

MIPIM 2018 planlama toplantısınd önemli açıklamalarda bulunan İTO Başkanı İbrahim Çağlar, emlaktasondakika.com'a da özel teşekkürlerini iletti.

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen MIPIm 2017 Fuarı'nın ardından özel bir davetle hem değerlendirme, hem de 2018 beklentilerini masaya yatırdı. Emlaktasondakika.com olarak MIPIM 2017'de gerçekleştirdiğimiz bayrak organizasyonumuz, başta Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki olmak üzere tüm bürokratlardan büyük övgü almıştı.

ESD'ye büyük övgü

Bugün düzenlenen MIPIM 2018 Planlama toplantısında İTO Başkanı İbrahim Çağlar, emlaktasondakika.com'a özel teşekkürlerini iletti. Çağlar “Öncelikle emlaktasondakika.com'a teşekkür ediyor, çalışmalarından dolayı da tebrik ediyorum. Bu işe büyük önem veriyorsunuz. Bizlerde size teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Her sene bir yenilik gerekiyor

MIPIM organizasyonunu da değerlendiren Çağlar “Bugün 2018'deki MIPIM organizasyonu nasıl olmalı diye konuştuk. Her sene bir yenilik ortaya koymamız gerekiyor. Tüm katılımcılarımızla birlikte değerlendirme yaptık. Yıl sonuna kadar yeni öneriler ve bakış açılarını masaya yatıracağız. Önümüzdeki yıl daha iyi bir MIPIM yapmayı hedefliyoruz” dedi.

Çadır yetmiyor, üste kat çıkalım dedik

İstanbul Çadırı'nın yetmediğini belirten İbrahim Çağlar “40 metrekareden başladık ve 700 metrekareye kadar çıktık. Asma kat şeklinde bir talebimiz oldu, onlara da enteresan geldi. Şayet onay gelirse asma kat tarzında bir oluşumla çadırı zenginleştirmeyi düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

mipim-2017-turk-bayragi

Emlaktasondakika.com'un düzenlediği Türk Bayrağı organizasyonu büyük övgüler aldı...

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com