Bulvar 216

İsveçli O’Learys 100. şubesini Bulvar 216’ da açıyor!

Genel Ayşe Özlem Kuruca 25.03.2015
Ataşehir’de yeme içme konsepti üzerine hizmet veren Bulvar 216’da İsveçli O’Learys restoran zinciri bugün açılıyor.
Türkiye'de ilk restoranını açacak olan O'Learys'de bir yandan spor müsabakaları izlenirken, diğer yandan keyifle etten hamburgere kadar farklı yemek seçenekleri tadılabilecek. 

İsveçli restoran zinciri, O'Learys büyüme ve gelişmeye Türkiye'de devam edecek. Ataşehir'de yeme içme konsepti üzerine hizmet veren Bulvar 216'da 100. restoranını bugün açacak olan O'Learys, et yemeklerinden hamburgere, özel biradan farklı içeceklere İstanbullulara yeni tatlar sunacak. O'Learys'in en büyük farkı ise yeme içmenin yanında spor müsabakalarının da keyifli izlenecek salona sahip olması. 

İsveç'in Gothenburg kentinde 1988 yılında hizmet vermeye başlayan O'Learys restoran zinciri, bugün İspanya'dan Singapur'a, Danimarka'dan Çin'e kadar birçok ülkede farklı konseptiyle müşterilerine hizmet veriyor. Yeme içmeyi bir tutku haline getiren O'Learys, Boston esintileri sunan atmosferi, menü ve dekoruyla Avrupa' nın “casual dining” alanında en hızlı büyüyen sports cafe restaurant zinciri olarak öne çıkıyor. 130 kişilik oturma kapasitesi bulunan restoranda 20 ekranda spor aktiviteleri keyifli bir şekilde izlenerek kendinizi stadyumda hissedebileceksiniz.  

“İkinci oturma odanızın açılışına davetlisiniz”

O'Learys CEO' su Wilhelm Vintilescu, Türkiye' de spor taraftarlarının beklediği O'Learys konseptinin kendileri için de bir dönüm noktası olacağını ifade etti. Vintilescu, Ataşehir'in kendileri için çok önemli bir lokasyon olduğunu dile getirerek, “Bugün 20.00'de restoranımızı törenle açıyoruz. İstanbulluların bu törenimize katılmasını bekliyorum. Sizleri ikinci oturma odanızın açılışına davet ediyorum” dedi.  

Restoranın açılışı bugün saat 20.00'de Ataşehir'de Bulvar 216'da törenle gerçekleşecek. Açılış törenine İsveç Başkonsolosu Jens Odlander ile seçkin davetlilerin katılması bekleniyor. 

Bulvar 216 Bulvar 216 markaları O’Learys şube