fiji, red bull, ada, tatil,zengin

İşte Red Bull’un patronunun rüya adası

Genel Merve N. Güreş 25.06.2015
Red Bull’un patronu Dietrick Mateschitz’in Fiji’deki Laucala Adası’nda bir gece kalmanın bedeli 44 bin dolar. Ancak patrondan özel izin de gerek…
Fiji'deki Laucala Adası doğal güzellikleriyle herkesi kendine hayran bırakıyor. Red Bull'un sahibi Dietrich Mateschitz tarafından Forbes Ailesi'nden 8 milyon dolara satın alınan adada 25 özel villadan oluşan bir otel bulunuyor.

Gecelik en düşük konaklamanın 3 bin 800 dolar olduğu oteldeki özel süitte ise bir gece için tam 44 bin doları gözden çıkarmak gerekiyor. Ancak bu parayı vermekte tepedeki özel villada kalmak için yeterli olmuyor. Villada kalmak için önce bir form dolduruluyor ardından bu belge adanın patronu olan Mateschitz'e gönderiliyor.

Patrondan onay çıkarsa otelde inanılmaz bir keyif sizi bekliyor. Sonrasında şanslı ve zengin müşterilere özel aşçısı, şoförü ve hizmetkarları olan 120 bin metrekarelik villada unutulmaz bir tatil yapmak kalıyor.

Sadece adada yetiştirilen ürünlerin servis edildiği 5 restoranı, binicilik kursu, 18 golf sahası ve Kleopatra küvetlerine sahip SPA'sı bulunan otelin villalarında da özel bir havuz ve her müşteriye bir hizmetli bulunuyor. Ayrıca, hotelden alabileceğiniz at veya bisikletle adayı dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Villalarda kullanılan mobilyalar ise Londralı modacı Lynne Hunt tarafından tasarlamış.

Emlaktasondakika.com

fiji red bull ada tatil zengin