Jennifer Aniston'ın Bill Gross'a sattığı eski evi

İşte Jennifer Aniston’un görülmeye değer evi!

Genel Emine Pile 26.02.2016
Dünyaca ünlü oyuncu Jennifer Aniston'ın bir zamanlar içinde yaşadığı bu ev adeta bir saray…
Jennifer Aniston'ın bir zamanlar içinde yaşadığı olağanüstü evi için gerçek bir saray demek yanlış olmaz. Aniston, mimar Harold Levitt'in Beverly Hills'te bulunan bu muhteşem evini, ünlü tasarımcı Stephen Shadley ile birlikte döşemiş. 

Tasarımcı Shedley, Aniston'ın geniş alanlar sevdiğini bildiği için dış alanı olabildiğince geniş tutmuş. 
Aniston, aynı zamanda büyük kapılara da hayran. Shedley ile evin konsepti 'Zen' ve 'Bali' olarak belirlemişler ve evin içindeki hemen her eşyanın bu ruhu yansıtmasını istemişler. Aniston'ın bu ev için satın aldığı ilk şey de The Murano marka beyaz avize olmuş.

Burası oturma odası. Japon balıklarıyla süslü bir akvaryum da var burada. 

Oturma odasının diğer tarafı. Duvarda asılı olan tablo, Aniston'ın hayranı olduğu ünlü ressam Robert Motherwell'in 'A Throw of Dice No.17' adlı eseri. 

Oyun odasının ortasında yer alan bilardo masası göze çarpıyor. Burada aynı zamanda Beverly Hills manzarasına bakıp rüyalara dalmak da mümkün... Aniston, bu odayı özellikle davetler için çok kullanmış. Oda hem içerde hem dışarda pek çok misafiri ağırlayabilecek kapasiteye sahip. 

Mutfakta bir taş ocak ve şarap odası bulunuyor. Banyo ise eşsiz bir dinlenme alanına dönüşmüş.

İpek bir halının serili olduğu yatak odasında çok az eşya var. 

Jennifer Aniston, 2006 yılında 13,5 milyon dolara (yaklaşık 40 milyon TL) satın aldığı bu evde 2011'e kadar oturdu. Ünlü oyuncu, her bir köşesini incelikle elden geçirdiği muhteşem malikaneyi daha sonra milyoner Bill Gross'a sattı. 

 

 

 

Jennifer Aniston'ın eski evi Tasarımcı Shedley Shedley ile evin konsepti 'Zen' ve 'Bali' Beverly Hills Bill Gross