Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı

İstanbul Akıllı Şehirler Kongresi 20 Nisan'da

Genel Emine Pile 16.04.2016
ICSG 4. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katılımıyla gerçekleşecek.
Akıllı şebeke ve şehir gelişiminin nabzını tutmak için, sektör liderleri, karar alıcıları, uzmanları, özel sektör temsilcileri, İstanbul, Haliç Kongre Merkezi'nde, ICSG 4. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı'nda bir araya geliyor. 20 Nisan günü saat 10.00'da başlayacak programda açılışı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dr. Berak Albayrak, Bilim ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, İsveç ve Viyana Enerji Bakanları tarafından yapılacak. Programa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektör Yardımcısı Ümit Doğay Arınç da katılacak. 

Katılacak ülkeler arasında ise Hindistan, Yunanistan, İtalya, İsveç, Avusturya, Almanya, Azerbaycan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Danimarka, Güney Afrika Cumhuriyeti, Gürcistan, İngiltere, İrlanda, İsveç, Katar, Kazakistan, Kosova, Litvanya, Makedonya, Nijerya, Özbekistan, Pakistan, Romanya, Sırbistan, Suudi Arabistan yer alıyor.

Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı ıcsg 4 akıllı şehirler