akıllı şehir kongresi istanbul

İstanbul Akıllı Şehir Kongresi 1 Haziran'da!

Genel Uğurcan Tokay 21.04.2016
Fira Barcelona'nın da işbirliği ile 1-3 Haziran tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde, Uluslararası Smart City Expo İstanbul yapılacak.
Türkiye'nin büyüyen ve yatırım yapan yapısı ile ulusal ve uluslararası arenada en büyük yüzlerinden birine sahip olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Dünya'nın bu alanda en önde gelen şirketlerinden  Fira Barcelona'nın da işbirliği ile 1-3 Haziran tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde, Uluslararası Smart City Expo İstanbul (İstanbul Akıllı Şehir Kongre ve Fuarı) etkinliğini gerçekleştirecek.

Akıllı Şehircilik İçin 10.000 Profesyonel 3 Gün Bir Arada 

Yenilikçi, çevre dostu, çözüm odaklı, daha yaşanabilir bir kent yaşamı üzerine yapılan çalışmaların tümünü kapsayan "Smart City" (Akıllı Şehir), akıllı şehir alanında çalışmalarda bulunan, yatırımlar yapmak isteyen yerel ve küresel kesimleri bir araya getirecek. Uluslararası Smart City Expo İstanbul Kongre ve Fuarı'nda dünyanın önemli şehir ve şirketleri kendi yenilikçi çözümlerini sunma imkânı elde edecek. Bu kapsamda 10.000 yönetici ve profesyonel 3 gün boyunca bir arada olacak.

150 Belediye Smart City'de!

Uluslararası Smart City Expo İstanbul Kongre ve Fuarı'na yurtdışı ve ulusal düzeyde, nüfusu 100.000'i aşan,150'nin üzerinde Belediye Başkanı ve heyetleri konuşmacı ve katılımcı olarak yer alacak.  

Dünya Şehirlerinin Aklı Nereye Gidiyor!

Kentsel gelişim ve teknoloji konularının 3 gün boyunca 80'in üzerinde konuşmacı tarafından detaylı olarak ele alınacağı Smart City Expo İstanbul'da düzenlenecek oturumlarda, akıllı şehirler alanında dünyadaki en son gelişmeler ve bu gelişmelerin yönü hakkında fikir paylaşımları gerçekleştirilecek.

istanbul akıllı şehir kongresi akıllı şehirler kongresi 2016 haliç kongre merkezi smart city istanbul etkinliği