Mustafa Koç

İş dünyası Koç için taziye mesajları yayımlıyor

Genel Emine Pile 21.01.2016
İş dünyasının önde gelen isimleri kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç adına taziye mesajları yayımlıyor.
Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç bugün yaşamını yitirdi. Vefat haberinin ardından Koç'un yakınları hayatını kaybettiği hastaneye koşarken birçok iş adamı da taziye mesajlarını yayımladı.

AĞAOĞLU: BU AÇIK KOLAY KAPANMAZ

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu da "Hepimizin başı sağ olsun. Koç Grubu yarattığı katma değer ve istihdam ile Türkiye'nin lider kuruluşudur. Genç yaşında kaybettiğimiz Sayın Mustafa Koç'un kaybından doğan açık kolay kapanmaz" değerlendirmesinde bulundu.        

ŞAHENK: KARDEŞİM ARTIK YOK

İş dünyası temsilcileri, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı. 

Şahenk, yayınladığı mesajda, şunları aktardı:
"Çok sevgili arkadaşım, kardeşim, Koç ailesinin değerli evladı, zaman zaman dertleştiğimiz, zaman zaman sevincimizi paylaştığımız, varlığından hep gurur duyduğum Mustafa Koç artık yok... Kederimiz sonsuz, yeri hiç doldurulamayacak. Mustafa sen bizim, Türkiye'nin, büyük Koç camiasının kalbinde her daim var olacaksın. Mekanın cennet olsun. Koç ailesinin, Koç camiasının acısını paylaşıyor, sabırlar diliyorum. Allah rahmet eylesin."

ZORLU: HEPİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu Mustafa Koç'un ölümüne ilişkin, Türkiye'nin çok iyi bir insanını, çok iyi bir iş adamını kaybettiğini belirterek, "Hepimizin başı sağ olsun" dedi.

İŞ DÜNYAMIZIN ACI KAYBI

Türk iş dünyasının değerli iş adamlarından Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Koç'un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Ülkemiz ekonomisinin yanı sıra, inşaat malzemeleri sektörümüzün de gelişimine sanayi ve ticaret alanında yaptığı yatırımlarla ve sağladığı istihdamla önemli katkılarda bulunan Koç Holding, Merhum Mustafa Koç'un yönetiminde başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Kendisine Allah'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere, Koç Holding çalışanlarına, iş dünyamıza ve ülkemize başsağlığı dileriz.

Türkiye İMSAD - Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği

Mustafa Koç