İnistanbul Lokal / İş GYO - NEF

İş GYO - NEF firmasının İnistanbul Lokal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İnistanbul fiyatlar

İnistanbul Şişecam arazisini kullanacak!

Genel Murat Can Güllü 27.04.2015
Topkapı'da yapılacak Perkins Will imzası taşıyan proje İnistanbul, Şişecam arazisini kullanacak.
İş GYO ve NEF, Topkapı'daki projesine "İnistanbul" adını verdi.

"Bazı şeyler bir araya geldiğinde anlamları, büyük heyecan oluşturur. Başlıyoruz!" şeklinde lanse edilen İnistanbul'un Mayıs ayında satışa çıkması bekleniyor. Proje 3 binin üzerinde dairenin bulunması hedefleniyor.

80 bin 239 metrekarelik arazide yükselecek proje Avrupa yakası Topkapı'da yükseliyor. Metroya yakınlığı ile avantaj sağlayacak İnistanbul, lokasyon bakımından oldukça avantajlı bir bölgede yerini alıyor.

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve NEF, daha fazla insana ulaşmak, onları hayallerine kavuşturmak ve hayatlarına dokunmak için bir araya geldi. İstanbul Topkapı bölgesinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü karşısında yer alan Şişecam'ın Topkapı arazisinde hayata geçirilecek olan yeni projeye inistanbul adını veren iki dev ortak öntalep toplama sürecinde yoğun bir ilgi görüyor. 

İnistanbul daire seçenekleri nasıl?

1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşan İnistanbul'un mimari tasarımı Perkins+Will imzasını taşıyor. 

3 bin bağımsız bölümden meydana gelmesi öngörülen projede, 1+1'den 4+1'e kadar birçok konut alternatifi bulunuyor. Proje dahilinde ticari ünitelerde yerini alacak.

Mayıs'ta satışa çıkması beklenen projenin henüz fiyatları ve ödeme koşulları belirlenmedi.

3 bin 565 konuttan meydana gelecek olan proje metro hattına yakınlığı ile dikkat çekiyor. E-5 ile Esenler Otogarı'nı bağlayan Dumlupınar Caddesi'ne yaklaşık 600 metre cepheye sahip bulunan İnistanbul'a http://hayatbeklemez.com/ sitesindeki formu doldurarak avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

İnistanbul Topkapı Şişecam İnistanbul