İhlas Marmara Evleri 3 projesi ne aşamada?

İhlas Marmara Evleri 3 projesi ne aşamada?

Genel 24.06.2013 14:36

İhlas İnşaat Grubu imzasıyla hayata geçirilen Marmara Evleri 3'ün en son halini Emlaktasondakika.com ekibi fotoğrafladı. Beylikdüzü - Yakuplu'da yükselen Marmara Evleri 3'te her konut için 2 araçlık otopark yeri mevcut

Yeşili ve maviyi baş tacı yapan Marmara Evleri 3'ün yüzde 75'i yeşil alana ayrıldı. Araç trafiğine tamamen kapalı olan Marmara Evleri 3, bahçesi, su yolları, göletleri, şehrin ortasında sayfiye tadında tabiatı ile dikkat çekiyor. 

İhlas İnşaat Grubu imzasıyla hayata geçirilen Marmara Evleri 3'ün en son halini Emlaktasondakika.com ekibi fotoğrafladı. Beylikdüzü - Yakuplu'da yükselen Marmara Evleri 3'te her konut için 2 araçlık otopark yeri mevcut.

Marmara Evleri 3 içerisinde; fitness center, bay ve bayan ayrı seanslı sauna, kapalı yüzme havuzu, koşu ve yürüyüş parkurları, oyun sahaları sıralanıyor. 396 konutluk bir proje olan Marmara Evleri 3 projesinde 38 mağaza hizmet verecek. 47 bin 102 metrekarelik bir arazi üzerine kurulan Marmara Evleri 3, 7 blok halinde yükseliyor. 

Yatırım değeri 80 milyon lira olarak belirlenen Marmara Evleri 3 projesinde yaşam Eylül ayında başlayacak. Marmara Evleri 3, 7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, uzman güvenlik personeli, kapalı devre güvenlik kamerası sistemi, her dairede görüntülü intercom sistemi ve yangın alarmı ile kontrol altında.

Marmara Evleri 3'ün foto galerisi için tıklayınız

Marmara Evleri 3 İletişim Bilgileri;

Web: http://www.marmaraevleri3.com

Telefon: 0212 876 18 40

Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com