ıcbc bankası

ICBC'de konut kredisi faiz oranları yüzde 0,88'den başlıyor

Genel Emine Pile 18.08.2016
ICBC Turkey, konut kredilerinde tüketicilere yüzde 0,88'den başlayan fiyatlarla cazip bir fırsat daha sunuyor.
Mayıs 2015 tarihinden bu yana Türkiye'de hizmet veren dünyanın en büyük bankası ICBC, hacmini % 322 büyüttüğü konut kredisi ürününde, tüketicilere 0,88% den başlayan fiyatlarla cazip bir fırsat daha sunuyor.

Tekstilbank'ın çoğunluk hisselerini devralarak Türkiye'de faaliyete geçen ilk Çin bankası olan ve 22 Mayıs 2015 tarihinden bu yana Türkiye'de hizmet veren ICBC Turkey, Bireysel Bankacılık alanında özellikle konut kredisi ürününde agresif bir fiyat politikası izleyerek, Mayıs 2015'ten bu yana konut kredisi hacmini yüzde 322 büyüttü.
Türkiye'deki uzun vadeli konut piyasasındaki ihtiyacı göz önünde bulunduran ICBC Turkey ev sahibi olmak isteyenler için, 12 Ağustos tarihi itibariyle konut kredisi fiyatlarında rekabetçi bir kampanyayı daha hayata geçirdi. Kampanya, 24 aya kadar %0,88 diğer tüm vadelerde 0,98% faiz oranı ile dikkat çekiyor.

ICBC Turkey'in kampanyası sadece konut kredisiyle de sınırlı kalmıyor

ICBC Turkey, konut kredisine ek olarak, gerek sahibi olduğu evi teminat göstererek yüksek tutarlı ihtiyaçlarını finanse etmek isteyen gerekse yeni aldıkları evin küçük tutarlı ihtiyaçlarını finanse etmek isteyen müşterileri için de fırsatlar sunuyor. 

Ev teminatlı ihtiyaç kredisinde %1,05, teminatsız ihtiyaç kredisinde %1,15, banka kartlı kredili mevduat hesabında ise yeni ihtiyaç sahiplerine 3 ay süresince % 2,02 yerine % 1,89 faiz oranı sunan ICBC Turkey müşterilerinin her türlü ihtiyacını en uygun şartlar ile karşılamaya devam etmeyi hedefliyor. 

ICBC konut kredisi faiz oranları