Halit Ergenç ile Bergüzar Korel

Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'in evi yıkıldı!

Genel Zeynep Karabağ 13.02.2015
Ünlü çift Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'in evleri kentsel dönüşüme giriyor.
Şu sıralar Karadayı dizisinde ekrana gelen Bergüzar Korel ile Muhteşem Yüzyıl'da Kanuni Sultan Süleyman'ı canlandırarak hayran kitlesini katlayan Halit Ergenç'in Etiler'deki dört evine talih kuşu kondu.

2009 yılında evlenen çiftin, Akmerkez karşısındaki Belediye Sitesi'nin kentsel dönüşüm kapsamına alınmasıyla birlikte 4 dairesi birden yenilenecek.

Zeytinburnu'ndaki Onaltı Dokuz kulelerini hayata geçiren Astay İnşaat'ın dönüşümünü üstlendiği Belediye Sitesi'ndeki bu dairelerin tanesi 2,5 milyon liraya kadar ulaşıyor. 

Belediye Sitesi yıkıldı!

Daire başına 2.5 milyon lira hesaplanınca bazı ev sahipleri parasını alırken, Bergüzar Korel- Halit Ergenç çifti gibi diğer ev sahipleri ise karşılığında daire almayı tercih etti. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in Ali adında bir de oğulları var.

Akmerkez karşısındaki site yerle bir oldu!

İstanbul'un en değerli arazisine konumlandırılmış olan Belediye Sitesi, geçtiğimiz günlerde yıkıldı. Sitenin arsasında yeni daireler inşa edilmeye başlanacak.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=berg%c3%bczar+korel'>bergüzar korel</a> halit ergenç oğulları

Selami Şahin ve İlker Aksum'a komşu!

Gözde çiftin 4 daireyi birleştirerek yaptırdığı tam 300 metre karelik lüks bir evi bulunuyor. Hal böyle olunca sitede en çok pay hakkı olan çift, ya tek bir daire alacak ya da 200 metrekareden olmak üzere iki daire sahibi olacak.

Selami Şahin'in ofisinin yer aldığı sitede İlker Aksum'un da eşiyle beraber yaşadığı bir daire bulunuyor.

Halit Ergenç bergüzar korel belediye sitesi