guncelprojebilgileri

Güncelprojebilgileri.com yılın 'en'lerini belirledi!

Genel 28.12.2018 16:13

Zengin içeriğiyle ev almak isteyenlerin pusulası haline gelen Güncelprojeleri.com, 2018 yılının 'en'lerini seçti.

Yayın hayatına başladığı günden beri ev almak isteyenlere objektif ve tarafsız bir şekilde en doğru bilgiyi veren Güncelprojebilgileri.com, 2018 yılının en dikkat çeken projelerini seçti. 6 kategoride belirlenen projeler, Güncelprojebilgileri.com'un Google Analytics verilerine göre belirlendi. Bu verilere göre;

2018'in yıldızı "Merkez Ankara" oldu!

Güncelprojebilgileri.com'un Google Analytic verilerine göre 2018 yılında en çok merak edilen, aramalarda birinci sıraya yerleşen proje "Merkez Ankara" oldu. 34 bin 300 görüntüleme alan Merkez Ankara projesi "2018'in yıldızı" olarak seçildi.

Yılın form şampiyonu "Sur Yapı Antalya"

Güncelprojebilgileri, proje detay sayfalarında yer alan "Projeyle ilgileniyorum" butonu sayesinde ev almak isteyenlerle, konut projelerini buluşturuyor. 2018 yılı içerisinde en çok merak edilen ve başvuru formu alan proje 7510 adet form sayısıyla "Sur Yapı Antalya" projesi oldu. 

Yılın kampanyası "Türkiye İçin Kazanç Vakti"

Emlak Konut GYO'nun "daha güçlü ekonomi için" sloganıyla başlattığı "Türkiye İçin Kazanç Vakti" kampanyası yılın kampanyası seçildi. 33 projede eş zamanlı başlayan kampanya yaklaşık 12 bin bağımsız bölümün yüzde 25'i olan 3 bin bağımsız bölümü kapsadı. Kampanyada yüzde 10 indirim yapılarak, yüzde 10 peşinat sonrasında 12. ve 24. aylarda yüzde 15'lik iki ara ödeme, kalan konut bedeli için ise 120 ay yüzde 0,98 faiz oranı uygulandı.

Yılın en yenisi "Folkart Vega" oldu

Google Analytics verilerine göre; 2018 yılının en çok tıklanan yeni projesi Folkart Vega oldu. İzmir'de hayata geçirilen Folkart Vega projesi büyük merak uyandırdı.

Yılın manzarası "Bizim Evler Güzelce"

Güncelprojebilgileri.com'da 2018 yılı içerisinde en çok merak edilen manzaralı projesi "Bizim Evler Güzelce" oldu. Büyükçekmece Güzelce'de yükselen Bizim Evler Güzelce projesi kesintisiz deniz manzarası sunuyor.

Yılın rekoru "Nef Ortayaka"

2018 yılı içerisinde kısa zamanda satış rekoru kıran projesi Nef Ortayaka oldu. Satışa çıktığı ilk 3 günde 152 konut satışı yapan Nef Ortayaka projesi, Güncelprojebilgileri.com'un rekortmeni seçildi.