Gizem Hatipoğlu

Gizem Hatipoğlu, baba yadigarı dükkana sahip çıktı

Genel Zeynep Karabağ 11.09.2016
Babasının kaybetmesinin ardından zor günler yaşayan sunucu Gizem Hatipoğlu, Instagram üzerinden duygulandıran bir paylaşımda bulundu.
Geçtiğimiz günlerde babası Yaşar Akın'ı ani bir şekilde kaybeden güzel sunucu Gizem Hatipoğlu, yaşadığı acı günlerin ardından babasının Beşiktaş'ta bulunan kuaför dükkanını kapatmayacaklarını açıkladı.

"İÇİN RAHAT OLSUN BABACIĞIM" 

Hatipoğlu duygularını böyle dile getirdi "40 yıldır Beşiktaş'ta hizmet veren ailemizin ekmek teknesi... Bizlere yuva kuran, canım babamın annemi tanımasına da vesile olan kuaför dükkanımız... Babam, bazen yalnız çalışmak zorunda kalsa bile bir gün olsun kepenkleri kapatmadı dükkanının. Müşterisine değer verirdi, veli nimetten öte abi olurdu, kardeş, arkadaş olurdu. O gittikten sonra müşterilerinden dinlediğimiz güzel anılarla yad ediyoruz şimdi babacığımı. Gerçek esnaf ne demek en güzel örneği olmuşsun baba. Çok insan biriktirmişsin çok... Şimdi burada, mahallenin çocukları Yaşar dedesiz, burası da kuaför "Yaşarsız" kaldı belki ama elimizden geldiğince ailece devam ettireceğiz yadigarın olan Yaşar Kuaförü... Sen bizden bunu isterdin eminim. Seni çok özledik babacım ama için rahat olsun; Yaşar Kuaför hala açık."

Gizem Hatipoğlu Gizem Hatipoğlu babası