Gisele Bündchen

Gisele Bündchen evinin kapılarını açtı

Genel Zeynep Karabağ 28.04.2016
Victoria's Secret'in eski mankeni Gisele Bündchen'nin Los Angeles'ta ailesiyle birlikte yaşadığı malikane görüntülendi.
Dünyaca ünlü Brezilyalı manken Gisele Bündchen, eşi ve iki çocuğu ile birlikte Los Angeles'ta yaşadığı evinin kapılarını ünlü bir dergiye açtı. 

gisele bündchen

LOS ANGELES MACERASI 6 YIL ÖNCE BAŞLADI

Evi dekore ederken rahatlık ve basitliğe önem verdiğini ifade eden Bündchen'nin Los Angeles macerası 6 yıl önce başladı. Ünlü manken evle ilgili bir açıklama yaparak, "Ben ayaklarımı koltuğa uzatıp dinlenebileceğim gerçek bir evde yaşamak isterim" diyor.

gisele bündchen

RAHATLIĞA UYGUN DEKORASYON

Evde rahatlığını ön planda tutan çift, evi dekore edecek şirkete bu isteklerini belirttiklerini ve evin bu isteğe uygun dizayn edildiğini ifade etti. Evde 6 yatak odası, spor salonu, havuz, gri su teknolojisi ve güneş enerjisinden yararlanılan bir sistem bulunuyor.

gisele bündchen

MANKEN KENDİNE DOĞAL BİR YAŞAM OLUŞTURDU

Ünlü manken, evde en sevdiği mekanının meyve ve sebze yetiştirdiği bahçesi olduğunu açıkladı. Evin hemen arka bahçesinde ise tavukların ve diğer hayvanların bakıldığı kümes bulunuyor.

Bündchen, "Çocuklar, yiyeceklerin nereden geldiğini öğrenmeli. Ayrıca doğaya ne kadar önem verirseniz, o da sizi o kadar besler." diyerek doğal yaşamın önemini de vurguladı.

Gisele Bündchen