Beyaz Park Topkapı / Beyaz İnşaat - Beyaz İnşaat A.Ş.

Beyaz İnşaat - Beyaz İnşaat A.Ş. firmasının Beyaz Park Topkapı projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
resim

Gerçek görseller çok yakında emlaktasondakika'da!

Genel Uğurcan Tokay 04.09.2015
Topkapı'da Beyaz İnşaat tarafından inşa edilecek Beyaz Park'ın gerçek görselleri emlaktasondakika.com'da olacak.
Beyaz İnşaat'ın Topkapı'da 100 milyon lira yatırımla hayata geçireceği Beyaz Park Topkapı'da geri sayım sürüyor. Ön talebin devam ettiği projeyle ilgili olarak gerçek dışı birçok haber yapıldı, yapılmaya da devam ediyor. Özellikle bugün, bazı internet sitelerinde “projenin ilk görselleri” başlığıyla Beyaz Park'ın olduğu iddia edilen fotoğraflar  yayınlandı. Bu kareler tamamen gerçek dışıdır. Önümüzdeki günlerde emlaktasondakika.com olarak Beyaz Park Topkapı'nın yüzde 100 gerçek resimlerini yayınlayacağız.

Türkiye'nin gerçek gayrimenkul sitesi olan emlaktasondakika.com, haberciliğin gereği olan yüzde 100 doğruluk ilkesinden hiçbir zaman vazgeçmedi, geçmeyecekte. Beyaz İnşaat, proje üzerinde çalışmalarını sürdürüyor ve lansman öncesinde yayınlanan görseller gerçeği yansıtmıyor. Biz, yayıncılık ilkemiz gereği yapımcı firmanın doğruluğunu onaylamadığı görselleri kullanmıyoruz.

Bizi izlemeye devam edin...

emlaktasondakika.com

beyaz park topkapı beyaz park topkapı görselleri