floryada yangın

Galatasaraylı futbolcu Cavanda'nın evi yandı!

Genel Zeynep Karabağ 01.12.2016
Galatasaraylı futbolcu Luis Pedro Cavanda ile Emre Belözoğlu’nun babası Mehmet Belözoğlu’nun oturduğu Florya'daki 3 katlı apartmanda yangın çıktı.
Bakırköy Florya Şenlikköy mahallesi Çatal Sokak'ta bulunan lüks rezidansın çatı katında saat 03.00 sıralarında yangın çıktı. Rezidansta oturanlar arasında Galatasaraylı futbolcu Luis Pedro Cavanda ve Emre Belözoğlu'nun babası Mehmet Belözoğlu'nun olduğu öğrenildi.

cavanda

Rüzgarın etkisiyle yangın büyürken, ihbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiyenin müdahalesiyle yangın yaklaşık yarım saat süren çalışmaların ardından söndürülürken, yangın sonrası Mehmet Belözoğlu ve Cavanda rezidansın bahçesinde itfaiyenin çalışmalarını izledi. Basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan Luis Cavanada'nın köpeği ile dışarı çıktığı görüldü.

Mehmet Belözoğlu

Gazetecilere yangın ile ilgili bilgi veren Mehmet Belözoğlu, "Yangın klimadan çıktı diyorlar. Emre burada değil, ben babasıyım. Bizde sıkıntı yok çok şükür. Şükürler olsun söndürüldü. Biz yanan rezidansın zemin katında oturuyoruz" dedi.

floryada yangın Luis Pedro Cavanda mehmet belözoğlu