enes cicekci

FKR Group, aziz milletle omuz omuza meydanlarda!

Genel Uğurcan Tokay 22.07.2016
15 Temmuz'daki darbe girişimi sonrası halk, meydanları bırakmıyor. FKR Group ekibi dün akşam Demokrasi Şehitleri'ni anmak için tam kadro dışarıdaydı.
15 Temmuz'da FETÖ'nün başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişiminden sonra aziz milletin kenetlenmesi tüm dünyaya ders verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ikinci bir darbe girişimi ihtimaline karşı vatandaşları meydanları boş bırakmamaları konusunda uyarması, ülkeyi sokağa döktü. Dün akşam ise aziz millet Demokrasi Şehitleri'ni anmak için dışarıdaydı. FKR Group ekibi de anma törenine tam kadro katıldı. 

aziz millet

Fazla söze gerek yok...

necmi cicekci

Daha önce büyük bir cesaretle darbecilerin tankını diğer vatandaşlarla birlikte ele geçiren FKR Group Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Çiçekçi, dün akşamda Boğaziçi Köprüsü'ndeydi...

engin hosgor

Ajans Başkan Yardımcımız Engin Hoşgör, Boğaziçi Köprüsü üzerinde bayraklarıyla birikte...

iffet saracogullari

(Sağdan sola) Ajans Başkan Yardımcısı İffet Saraçoğulları, Esra Saliha Yörük, Fikirevim Müşteri İlişkileri'nden Aytekin Yörük, FKR Digital Bölümü'nden Aliye Saraçoğulları, Fikirevim Grafik Tasarım Bölümü'nden Yakup Arvas

beyhan cebeci

Beyhan Cebeci, Boğaziçi Köprüsü'nde bayrak salladı...

mehmet cicekci

Emlaktasondakika.com Genel Koordinatörü Mehmet Çiçekçi, Enes Çiçekçi'yle birlikte...

fikirevim ekip

FKR Group, Demokrasi Şehitleri'ni anma yürüyüşünde...

millet

Aziz milletin demokrasi nöbeti devam ediyor...

davut okumus

Fikirevim Reklam Ajansı Grafik departmanından Davut Okumuş ve Ekrem Us, omuz omuza meydanlarda...

Günlerdir devam eden demokrasi nöbetlerine katılım her geçen an daha da artıyor. 21 Temmuz gecesi gerçekleştirilen dev yürüyüşte binlerce vatandaş bir araya geldi. FKR Group olarak katıldığımız yürüyüşte ekipçe, tek yürek olduk. FKR Group Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Çiçekçi başta olmak üzere tüm ekibin katıldığı yürüyüşte FETÖ'ye tepki bir an olsun dinmedi. 

 

15 temmuz darbe girşimi fetö darbe girişimi demokrasi nöbeti fkr group