Viaport Asia Fırsat Çadırı

Fırsat Çadırı'nda beyaz eşyalar yüzde 50 indirimle satışta!

Genel 12.04.2016 11:21

Türkiye’nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezi 'Viaport Asia', ziyaretçilerine büyük bir indirim fırsatı hazırladı.

Evlilik hazırlığı yapan ya da beyaz eşyasını yenilemek isteyenler, 'Viaport Asia' bünyesinde kurulan fırsat çadırında ihtiyaçları olan tüm beyaz eşyaları yüzde 50'ye varan indirimlerle alabiliyor.

Türkiye'nin ziyaretçi trafiği en yüksek outlet alışveriş merkezi Viaport Asia'nın bünyesinde kurulan fırsat çadırı, bir evin ihtiyacı olan tüm beyaz eşyaları marka seçenekleri ile yüzde 50 indirimle satın alma olanağı sunuyor. 

Seçkin markaların teşhir ve stok fazlası ürünlerinin yer aldığı fırsat çadırında ihtiyaç duyulan ve stoklarla sınırlı elektronik eşyalar, vade farksız 12 taksitle satın alınabiliyor. 
Fırsat çadırındaki tüm ürünler garanti kapsamında bulunuyor. 

İster kredi kartı, ister senet...

Her bütçeye uygun ürünlerin yer aldığı çadırda, piyasada 1.200 TL'ye satılan 6 kg'lik çamaşır makinesi yalnızca 554 TL'ye, piyasada 1.200 TL'ye satılan Alman malı elektrikli süpürgeler 369 TL'ye, piyasada 1.999 TL'ye satılan 102 ekran televizyonlar 1.044 TL'ye satın alınabiliyor. 

Kredi kartıyla alışveriş yapmak istemeyenler için senetli alışveriş seçeneğinin de sunulduğu fırsat çadırı, Kurtköy'de kurulu Viaport Asia bünyesinde 1 ay süreyle hizmet verecek.