Fikret Orman

Fikret Orman’dan sert açıklamalar…

Genel Emine Pile 08.02.2015
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Divan Kurulu toplantısında borçların açıklanmaması konusu üzerine sert açıklamalarda bulundu.
Fikret Orman, Divan Kurulu toplantısında borçların açıklanmaması ve mevcut durumun divan başkanı ve üyeler tarafından yoğun eleştirilerle dile getirilmesi üzerine sert açıklamalar yaptı ve ''Şampiyonluğu konuşacağımıza, kenetleneceğimize amatör şubeye 2500 lira borcu konuşuyoruz” dedi. 

Orman "Biz kimseye el açmadan, kimseden yardım istemeden , kimseye minnet etmeden borçlarımızı ödedik. Sponsorluk anlaşmaları vardı da biz hazıra mı geldik? Bizim neyimiz var? Her şeyden önce adamlığımız var. Güvenilirliğimiz var. Biz kimseyi kandırmıyoruz. Her şeyimiz açıktır. Kimse sponsorluk bulmazken çorabımıza bile reklam alabilecek bir kulübüz. Bu güvenilirliği sağlayacaksınız. Beşiktaş takımı şampiyon olacakken bunu konuşacağımıza 2500 TL ödenmiyor, bunu konuşuyoruz."

''Stada şu ana kadar 165 milyon lira harcadık''

"Şu ana kadar stada 165 Milyon TL harcadık. Çatı örtüsü kaba inşaat bitmeden konamıyor, çatı bitmeden de çim yapılamıyor. Kaba inşaatın bitmesi stat inşaatının yüzde 60'nin bitmesidir. Stadın kaba inşaatı 15 gün içinde bitecek. En ufak detaya kadar uğraşıyoruz. İyi bir şey yapmaya çalışıyoruz. Buradan çıktıktan sonra biz oraya gideceğiz. Gelmek isteyen katılabilir."

Hürriyet

Fikret Orman Fikret Orman Vodafone Arena