Fatma Güldemet Sarı

Fatma Güldemet Sarı, Beyoğlu maketini inceledi

Genel Emine Pile 16.03.2016
Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Fransa’da düzenlenen MIPIM Fuarı’na katıldı.
Emlak ve gayrimenkul projelerinin uluslararası platformda tanıtılmasını sağlayan MIPIM Fuarı ikinci gününde Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'yı ağırladı.

Fuardaki Türk firmalarını ve uluslararası firmaları ziyaret ederek projelerle ilgili bilgiler alan Bakan Sarı, Türkiye'nin fuardaki yeri ile ilgili bilgiler verdi. İTO'nun standına ziyarette bulunarak burada basınla bir araya gelen Sarı, soruları yanıtladı. 

Daha sonra Beyoğlu Belediyesi'nin standına ziyarette bulunarak hazırlanan Beyoğlu maketini inceledi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile bir araya gelen Sarı, maket üzerinden bölgedeki yeni projeler hakkında bilgiler aldı.

MIPIM Fuarı'ndaki tüm standları ziyaret eden Fatma Güldemet Sarı, ayrıca TSKB standını ziyaret etti. Özak GYO, Yenigün ve Ziylan ortaklığında inşa edilen Büyükyalı projesinin maketini inceledi. Lal Real Estate standını ziyaret eden Bakan, ekip ile fotoğraf çektirdi. Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin standına konuk olan Bakan Sarı, hazırlanan maketi çok beğendi ve bilgiler aldı. Antalya'daki projeleri inceledi. 

MIPIM Fatma Güldemet Sarı İTO Ahmet Misbah Demircan