fakir kaave

Fakir'in Türk kahvesi makinesi Kaave'ye Çeşme'de yoğun ilgi

Genel Emine Pile 15.08.2017
Fakir Hausgeräte, Türk Kahvesi Makinesi Kaave ile Coffee Weekend Çeşme’de düzenlenen Coffee Weekend etkinliğinde yoğun ilgi gördü.
Üstün teknolojili ev aletleriyle hayatı kolaylaştıran Fakir Hausgeräte, 11-12 Ağustos 2017 tarihlerinde Çeşme Fly-Inn Beach'te düzenlenen Coffee Weekend etkinliğinde Türk Kahvesi makinesi “Kaave” ile yerini aldı.

Kahveseverlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte dünyanın farklı bölgelerinden gelen kahvelerin tadımı, profesyonel baristaların şovları, workshoplar, seminerler ve atölye çalışmaları gibi aktiviteler yapıldı. Fakir Hausgeräte'nin renkli standına gelen ziyaretçiler, Fakir Kaave ile yapılan Türk Kahvelerini deneyimlerken Kaave'yi yakından inceleme ve cihaz hakkında bilgi alma fırsatı da buldular.

Türk Kahvesi Fakir Teknolojisinden Süzülüyor

Cezvede pişirme yöntemi esasına dayanan ve aynı lezzetin yakalanması amacıyla tasarlanan Fakir Kaave, taşmayı önleyen patentli Luminasense teknolojisi ile geliştirildi. Tek seferde 4 fincan kahve kapasitesi ve ergonomik cezve ağzı sayesinde her fincana eşit köpük dağıtabilen Fakir Kaave, hızıyla olduğu kadar iddialı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Fakir konsept renk serilerine uyumlu olarak, Violet, Rouge, Rose, Mat Kahve ve Beyaz alternatifleriyle beş farklı renkte tasarlandı

Fakir Hausgeräte küçük ev aletleri Türk Kahvesi Makinesi Kaave Coffee Weekend Ç