ağaç evler

Evinin bahçesinde torunu için ağaç ev yaptı!

Genel Zeynep Karabağ 18.02.2015
Manisa'da iki çocuk sahibi Suat Çetin, torunu için evinin bahçesindeki incir ağacının üzerine ev yaptı
Manisa'da Şehzadeler'e bağlı Yukarı Çobanisa Mahallesinde ikamet eden Suat Çetin, ilk torunu için evinin bahçesindeki incir ağacının üzerine ağaç ev yaptı.

Çetin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ordu'da görev yapan oğlunu ziyarete gittiğinde benzer ağaç evleri gördüğünü ve torunu için de ağaç ev yapmaya karar verdiğini söyledi.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=a%c4%9fa%c3%a7+ev'>ağaç ev</a>

Çocuklarının ikisinin de öğretmen olduğunu ifade eden Çetin, birinin Balıkesir'de diğerinin ise Ordu'da görev yaptığını belirtti.

Dünyaya gelen torunu için evlerinin bahçesinde Ordu'da gördüğü ağaç evi yapmaya karar verdiğini ifade eden Çetin, "Evimizin bahçesinde kendi diktiğim 12 yaşındaki incir ağacı üzerine ağaç evi yapmaya başladım. Hafta sonlarında boş kaldığım zamanlarımda çalışarak yaptığım ağaç evi yaklaşık 2 ayda tamamladım. Evi yaparken sadece ahşap malzeme ve tahta kullandım" dedi.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=a%c4%9fa%c3%a7+ev'>ağaç ev</a> nasıl yapılır

Torununun 40 günlük olduğunu ve Manisa'ya gelmesini beklediğini söyleyen Çetin, "Torunumun evi hazır, artık Manisa'ya gelmesini bekliyorum. Ağaç evi yaparken her şeyi düşündüm. Bir evde olması gereken her şey ağaç evde mevcut, televizyon, uydu sistemi ve oyuncaklar da bulunuyor" diye konuştu.  

ağaç ev bahçeye ev