Esra Erol

Esra Erol'un Büyükada'daki oteli ilgi görüyor!

Genel Zeynep Karabağ 07.02.2015
Büyükada'da 12 odalı Butik Ada pansiyonunun sahibi olan sunucu Esra Erol'un Umut Evleri de kadınlara hizmet veriyor.
İzdivaç programlarının ünlü sunucusu Ersa Erol, turizmci ve gayrimenkul yatırımcısı eşi Ali Özbir ile inşaat işlerine ilgi duyuyor. 

Büyükada'da Butik Ada Hotel'inin sahibi olan çift, yine aynı adada bir köşk aldıklarını ve onu da otel yapacaklarını açıklamıştı. 

butik ada otel

Kadına şiddeti engellemek için Umut Evleri!

Flas TV'deki Desti İzdivaç programıyla tüm dikkatleri üzerine çektikten sonra yıldızı parlayan güzel sunucunun bir de oğlu var. Daha önce oyunculuk da yapan Esra Erol, 2 kitap yazdı. Bu kitaplar ile birlikte kadına şiddeti önlemek için Umut Evleri açan Erol, Fatih, Bolu ve Düzce belediyeleriyle ortak yürütülen bir proje olduğunu, gönüllü psikolog ve avukatların çalıştığını belirtiyor.

esra erol

Esra Erol, Hülya Avşar'a konuk oldu

Dün Hülya Avşar'ın programına konuk olan Esra Erol, “Kütahya'dan nasıl çıktında, İstanbul'a geldin ve nasıl televizyona adım attın?“ sorusuna “Ben inandığım işin arkasından daima giderim.“ cevabını verdi. 

Hayatı ile ilgili özel açıklamalar yapan Esra Erol “Eğer ucunu bırakırsanız dengeyi kuramazsınız. Felaketle sonuçlanabilecek çirkinleşebilecek bir noktaya gelebilirsiniz. Ben reyting için bir şey yapmam.“ dedi. Hülya Avşar'ın “Duygularınla hareket ediyorsun” yorumuna da ilginç yanıtlar veren Esra Erol, ayrıca eşi Ali Bey'e gördüğü gün aşık olduğunu söyledi, onsuz bir hayatı, düşünemediğini ve aklının almadığını ifade etti.

Esra Erol büyükada pansiyonları ali özbir