esenyurt cumhuriyet meydanı

Esenyurt’a Cumhuriyet Meydanı geliyor!

Genel Uğurcan Tokay 09.02.2015
Konut sektörünün yıldızı Esenyurt yepyeni bir meydana kavuşuyor. Geniş yeşil alanların yer alacağı meydanın adı Cumhuriyet olacak.
Gayrimenkul sektörünün gözdesi Esenyurt, kendisini yenilemeye devam ediyor. Binlerce yeni projeye ev sahipliği yapan bölgenin çehresini değiştirecek bir yatırım da Esenyurt Belediyesi'nden gelecek. Esenyurt Cumhuriyet Meydanı projesi İstanbul'un en ferah açık alanlarından birisi olacak.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=esenyurt+cumhuriyet+meydan%c4%b1'>esenyurt cumhuriyet meydanı</a> projesi

Esenyurt Belediyesi tarafından da yayınlanan Cumhuriyet Meydanı projesi içerisinde cami, oturma alanları, geniş yeşil alanlar, bisiklet yolu gibi birçok sosyal donatı yer alacak. Özellikle Esenyurt halkına nefes aldıracak olan meydan projesinin içinde geniş bir Atatürk büstü bulunacak.

cumhuriyet meydanı projesi esenyurt

700 bine yaklaşan nüfusuyla megakentin en büyük semtleri arasında olan Esenyurt bölgesinde yeni yatırımlar devam edecek. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=esenyurt+cumhuriyet+meydan%c4%b1'>esenyurt cumhuriyet meydanı</a> fotoğrafları

esenyurt cumhuriyet meydanı esenyurt meydan projesi