Şenay Yanal Ersun Yanal

Ersun Yanal'ın gayrimenkulleri için tedbir istedi!

Genel Zeynep Karabağ 08.01.2015
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'a 28 yıllık eşi Şenay Yanal boşanma davası açtı.
Fenerbahçe'yi geçtiğimiz sezon şampiyonluğa ulaştırdıktan sonra, özel yaşamı nedeniyle istifa etmek zorunda bırakılan Ersun Yanal ve eşi Şenay Yanal'ın boşanma davası görüldü.

Şenay Yanal, 10 milyon maddi, 10 milyon manevi olmak üzere 20 milyon lira tazminat ve 150 bin lira aylık tedbir nafakası istedi. 

ersun yanal <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=%c5%9fenay+yanal'>şenay yanal</a>

Gayrimenkullere tedbir istedi!

Ersun Yanal'ın Süzer Plaza'nın 25'inci katında daire kiralayıp genç sevgilisiyle burada yaşadığını aktaran Şenay Yanal, eşinin gelirinin aylık 200-300 bin lira arasında olduğunu açıkladı. Eşinin İzmir'de bir, Denizli'de iki, Muğla'da bir yazlık, İstanbul'da bir projede yapılmakta olan dükkân ve corner'larla ilgili katılım payı ile Bodrum'daki iki yatına tedbir konulmasını talep etti.

Mahkeme, Ersun Yanal'ın, Şenay Yanal'a 20 bin lira aylık tedbir nafakası ödemesine karar verirken, Ersun Yanal karşı boşanma davası açtı.

Ersun Yanal dilekçesinde, işi nedeniyle sürekli kamplarda ve şehir dışında yaşaması gerektiği için aile ve evlilik birliğindeki sorunları gideremediklerini, zamanla birbirinden koptuklarını anlattı.

Ünlü teknik adam, eşinin açtığı boşanma davasının reddedilmesini istedi.

Habertürk

Ersun Yanal şenay yanal Trabzonspor Teknik Direktörü fenerbahçe