açılış töreni era temsilcileri

ERA Kıbrıs’ta şube açtı

Genel 27.10.2015 18:51

‘Nitelikli gayrimenkul danışmanlığı’ felsefesiyle emlak sektöründe dünyaya hızla yayılan ABD kökenli firma yeni şubesiyle Kıbrıslılara hizmet verecek.

ERA H&B Real Estate Kıbrıs'taki ilk şubesini Girne Karakum Yolu üzerindeki modern ofisinde görkemli bir etkinlikle hizmete açtı. H&B Properties Direktörü Hüseyin  Sadeghi ve Kemaler Group Direktörü Çiğdem Kemaler ortaklığıyla Kıbrıs'ta hizmet verecek ERA H&B Real Estate açılışında konuşan Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Genelde ülkeyi özelde Girne'yi küresel bir emlak satış markası ile tanıştıran Çiğdem ve Hüseyin çiftine başarı diledi. Güngördü ERA sayesinde  emlak sektörünün itibar kazanırken Girne'nin de adını dünyaya duyuracağına vurgu yaparak konuşmasını tamamladı.

Başkan Güngördü'nün ardından söz  alan ERA Avrupa Başkanı Francois Gagnon ERA olarak Kıbrıs'ta olmaktan, sektörde uzun yıllar başarılı hizmetler veren H&B Real Estate direktörleri  Sadeghi ve Kemaler çifti ile işbirliği yapmaktan mutlu olduklarını belirtti.

Konuşma yapan ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu ise Kıbrıs halkının, dünyada 3000'i  aşkın ofisi, 38.000 binden fazla ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet yürüten global gayrımenkul markası ERA'nın başarıyla geliştirdiği ürün ve hizmetlerle 14 yıllık tecrübeyle yerli ve yabancı müşterilere hizmet veren H&B Properties aracılığıyla tanışacağını belirterek işbirliğinden duydukları mutluluğu dile getirdi.

Can Ekşioğlu'nun ardından söz alan ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan Kıbrıs'ta maksimum verimlilikte keyifli bir işbirliği yürüteceklerini ifade ederek Çiğdem Kemaler ve Hüseyin Sadeghi çiftini kutladı. Son sözü alan ERA H&B Real Estate Direktörü Hüseyin Sadeghi emlak ve iş dünyasında çığır açacak bir yatırımı gerçekleştirmenin heyecan ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek ERA yetkilileri ve açılışa katılan destek veren herkese eşi ve ailesi adına teşekkür etti.