3. KÖPRÜ

Emlaktasondakika ekibi 3. köprüden aktardı!

Genel Emine Pile 07.12.2015
İstanbul’un 3. köprüsü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde çalışmalar hızla devam ederken Emlaktasondakika olarak köprüde bir ilki gerçekleştirdik.
Gayrimenkul haberciliği konusunda birçok ilke imzalar atan Emlaktasondakika.com ekibi bu kez 3. köprüde bir ilki gerçekleştirdi. İstanbul'un trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan Üçüncü Boğaz Köprüsü'nden canlı yayın yapan Emlaktasondakika.com ekibi köprünün son durumunu canlı canlı aktardı. 

Emlaktasondakika.com ekibi, yapımı tamamlandığında, 59 metre genişliği ile dünyanın en geniş, 320 metreyi aşan kule yüksekliği ile dünyanın en yüksek kulesi olacak olan 3. köprüden CANLI YAYIN yaparak gelişmeler hakkında bilgiler verdi.  

IC İçtaş – Astaldi JV tarafından yapılacak Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamında yer alan 3. Boğaz Köprüsü, IC İçtaş – Astaldi JV tarafından yapılacak Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamında yer alıyor. Çoğunluğu Türk mühendislerden oluşan bir ekip tarafından inşa edilecek, yüksek mühendislik ve teknoloji ürünü olacak 3. Boğaz Köprüsü üzerinden 8 şeritli karayolu ve 2 şeritli tren yolu aynı seviyede geçecek. Gerek estetik gerekse teknik özellikleriyle dünyanın sayılı köprüleri arasında yer alacak.

3. KÖPRÜ