Emlak müşavirlerinin Anıtkabir ziyareti

Emlak müşavirleri Anıtkabir'i ziyaret etti!

Genel Ayşe Özlem Kuruca 30.07.2015
TEMFED Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ali Taylan ve Türk Emlakçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sungur, Anıtkabiri'i ziyaret etti.
Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ali Taylan ve Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sungur, federasyonun 10'uncu kuruluş yıl dönümü nedeniyle Anıtkabir'i ziyaret etti. 

Taylan ve Sungur'a emlak müşavirlerinden oluşan 200 kişilik bir heyet eşlik etti. Atatürk'ün mozolesine çelenk koyan emlak müşavirleri, daha sonra saygı duruşunda bulundu. 

Taylan ve Sungur, Misak-ı Milli Kulesi'nde Anıtkabir özel defterine şunları yazdı:

"Bugün çevremizde sınırlarımızın dışında yaşananlara baktığımızda, bizlere bıraktığınız bu mukaddes emanetin, en kıymetli hazinenin değerini her geçen gün bir kez daha görüyoruz. Aydınlık fikirlerinizin ışığında ülkemizin refahını, huzurunu ve ekonomik gücünü en üst seviyeye çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız. Camiamız adına cumhuriyetimizin kurulmasında ve bu günlere gelmesinde başta siz olmak üzere, emeği geçen şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz."

Emlak müşavirleri Anıtkabir Ali Taylan Hasan Sungur