Eminevim yeni şube açılışı

Eminevim, 75. şubesini Ümraniye'de açtı

Genel Emine Pile 22.02.2016
Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan ve insanımızın faizsiz ev ve otomobil sahibi olmasını sağlayan Eminevim, şubelerine bir yenisini ekledi.
Emin Şirketler Grubu, 1991 yılından bu yana Türkiye'de belirli sektörlerde gösterdiği başarıların yanında özellikle insanımızın otomobil ve ev sahibi olmaları noktasında ilkleri başaran ve kurduğu Elbirliği sistemi ile 80bin'den fazla ailenin otomobil ve ev sahibi olmalarını en kolay yoldan sağlayan Eminevim büyümeye devam ediyor.

Eminevim Satış ve Pazarlama Müdürü Sezai Gök "1991 yılından bu yana Türkiye'de şubelerine yenilerini ekleyerek büyüyen Eminevim' in 75. şubesini açmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, günümüzde dar gelirli ailelerin ev ve otomobil sahibi olmalarının zorluğu ortada. Ev ve otomobil sahibi olma şansı bulunmayan, dar gelirle yaşamak zorunda olan vatandaşlarımızın, uyguladığımız “Elbirliği Sistemi” ile bu hayallerine kavuşmalarını sağlayarak ve Eminevim müşterilerimizin bize olan güveniyle büyümeye devam ederek, her geçen gün şube sayımızı arttırıyoruz. Elbirliği sistemi ile dar gelirli vatandaşın ev sahibi olmasını sağlayan bu sistem ile ülkede birçok kişinin hayali olan ancak dar gelirli oldukları için sahip olamadıkları ev hayaline kavuşmalarını sağlıyoruz. Bugün burada Ümraniye'de 3. şubemizi açıyoruz. Buda vatandaşlarımızın Eminevim'e duyduğu güvenin bir göstergesidir. Bizde bu güven ve halkımızın ilgisiyle her geçen büyümeye devam ederek, şube sayılarımızı arttırmayı hedefliyoruz. 100. şubemizin açılışını da inşallah hep beraber yaparız. Bu sistemle ev ve otomobil sahibi olmayan vatandaşımız kalmayacak" açıklamasında bulundu. 

Eminevim yeni şube açılışı Emin Şirketler Grubu