Bizim Evler 6 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 6 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Architizer

Dünyaca ünlü mimarlık sitesi, Bizim Evler 6’yı paylaştı!

Genel Zeynep Karabağ 01.09.2016
İhlas Yapı'nın gökkuşağı renkleriyle bezediği Bizim Evler 6 projesinin fotoğrafları, dünyaca ünlü mimarlık sitesi Architizer'de yayınlandı.
Popüler uygulama Instagram'da Yener Torun (cimkedi) isimli kullanıcı, renkli mimariye sahip binaların fotoğraflarını çekerek 132 bin takipçiye ulaştı. 'Gökkuşağı' temalı Bizim Evler 6 projesinin birbirinden güzel fotoğraflarını çeken Torun, bu fotoğraflarıyla dünyaca ünlü mimarlık sitesi Architizer'de yer aldı.

Ispartakule'de hayata geçirilen Bizim Evler 6 projesinin hem renkli hem farklı mimarisinin fotoğrafları Architizer'de büyük ilgi gördü. "Genel İstanbul fotoğraflarının çoğu tarihsel mekanlar veya Boğaz çevresindedir. Onları bende seviyorum ama başka şeyler göstermek istiyorum' diye konuşan Yener Torun, "İstanbul'da uzun süre yaşamış insanlar bile fotoğraflarımın yaşadıkları şehirde çekildiğine inanamıyor" ifadelerini kullanıyor.

Yoğun şehir temposunda çevremizdeki çoğu güzel şeyi farketmiyoruz. Yanından geçtiğimiz güzel mimarili bir bina veya oldukça farklı bir kafe... Hepsi bir süre sonra bizler için sadece orada duran ve hep olması gereken şeylermiş gibi algılanıyor. Yener Torun bu algıyı biraz olsun değiştirmek için renklerin dans ettiği Bizim Evler 6 konut projesini işte böyle fotoğrafladı;

bizim evler 6

1,207 daireden oluşan Bizim Evler 6 projesinde yaşam başladı. 119 bin 414 metrekare arsa alanına sahip olan Bizim Evler 6'da 2+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri mevcut.

bizim evler 6

bizimevler 6

bizimevler 6

bizim evler 6

bizim evler 6

Bizim Evler 6 Architizer ihlas yapı