Ideal Standard

Dünya devi Ideal Standard, Türkiye'de 64 noktaya ulaştı

Genel 30.10.2014 13:34

Ideal Standard, Türkiye’de de yeni satış noktaları açarak hızlı büyümesini sürdürüyor

200 yıllık köklü bir geçmişe sahip, banyo ürünlerinde dünya lideri marka Ideal Standard, Türkiye'de de yeni satış noktaları açarak hızlı büyümesini sürdürüyor. ECE Holding'in 2008 yılında Türkiye'ye getirdiği Ideal Standard, şu an İstanbul'da 18, Türkiye'de ise 64 noktada hizmet veriyor. 

30'dan fazla ülkede 10 binden fazla çalışanı, vitrifiye, akrilik, banyo dolapları, armatür ve aksesuarlardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile kaliteli, şık ve fonksiyonel banyo çözümlerini tüketicilerle buluşturan Ideal Standard, İstanbul'da 18 Türkiye'de ise toplam 64 satış noktası ile hizmet veriyor. 

Ideal Standard ve Jado'nun Geniş Ürün Yelpazesini Tüketicilerle Buluşturuyor

Müşterilerine rahat ve huzurlu bir alışveriş ortamı sağlamak amacıyla tüm satış noktalarını yenileme operasyonuna başlayan Ideal Standard, İstanbul'daki ilk satış noktası olan Çakmak Yapı'nın 1.000 m2'lik alanını da yeniledi. Binlerce farklı tasarım ve şıklıktaki Ideal Standard ürünlerinin yanı sıra dünyanın en prestijli yapılarının tercih ettiği Jado markalı lüks segmentteki ürünler de Mecidiyeköy'deki bu satış noktasında tüketicilerle buluşuyor. Türkiye'de satışa sunulan tüm Ideal Standard ve Jado ürünlerine buradan ulaşıldığı gibi Çakmak Yapı, Ideal Standard'ın ana dağıtım noktası olarak da görev yapıyor.