Dumankaya ve Galatasaray

Dumankaya ve Galatasaray imzaları attı

Genel Zeynep Karabağ 28.10.2015
Galatasaray’ın Süper Lig maçları için forma göğüs sponsoru Türkiye’nin öncü gayrimenkul şirketi Dumankaya İnşaat oldu.
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ve Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya'nın katılımıyla gerçekleştirilecek imza töreni ve basın toplantısı Türk Telekom Arena'da gerçekleştirildi. 

Galatasaray Kulübü, futbol takımı formasının göğüs reklamı için Dumankaya İnşaat ile 3 sezonluk sponsorluk anlaşması imzaladı. Törende, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya anlaşmaya imza attı. Sponsorluk, sarı-kırmızılı takımın Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası'nda oynayacağı maçları kapsıyor. Dumankaya ve gs forması

DUMANKAYA VE GALATASARAY'IN İMZA TÖRENİNDEN GÖRÜNTÜLER 

Toplantının ardından imzalar atıldı ve Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya'ya Selçuk İnan'ın dünkü Eskişehirspor maçında giydiği formayı hediye etti. 

Özbek "Bu forma Selçuk'un dün giydiği forma. Dumankaya logosu ile ilk attığı gol. Bize çok uğurlu geldi, o inançtayız. Onun için de bugünün anısına Selçuk'un dün terlettiği formayı değerli kardeşim Uğur'a, bu anlaşma ile gösterdiği yakınlığa teşekkür olarak kendisine vermek istiyorum." diyerek formayı imzaladı.  

Tarih: 30 Ekim Cuma

Yer: Türk Telekom Arena
Program: 10.00 – 11.00 Kayıt ve Karşılama ( Kahvaltı ) 
11.00 Başlangıç 
11.05 Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek'in konuşması
11.10 Dumankaya İnşaat Yön. Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya'nın konuşması
11.15 Soru - Cevap 
11.40 Dursun Aydın Özbek ve Uğur Dumankaya tarafından imzaların atılması 

Dumankaya ve Galatasaray