Deniz Çakır

Deniz Çakır, Kuruçeşme'deki evinin kapılarını açtı!

Genel Zeynep Karabağ 30.11.2016
Son dönemde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ekranda boy gösteren Deniz Çakır, Kuruçeşme'deki evini InStyle Home dergisine açtı.
Deniz Çakır, Boğaz manzaralı 190 metrekarelik muhteşem evde halı ve perde kullanmıyor. Kuruçeşme sahili üzerinde bulunan ve 60'lı yıllarda inşa edilmiş apartman dairesindeki ev, 12 yıldır İstanbul'da yaşayan Deniz Çakır'ın dördüncü evi. 

Çakır, “Arnavutköy, Beşiktaş, Nişantaşı ve son durak Kuruçeşme. Ama en çok burayı sevdim galiba. İlk gördüğüm anda bana güzel bir duygu geçirdi ev. Daha önceki evlerimde ben toparlayıcı rolünde olmuştum. Belki de Oğlak burcu olma özelliğimden… Ama burada tam aksini deneyimliyorum her gün. Sanki bu ev beni toparladı ve içinde bu yüzden çok huzurlu hissediyorum kendimi. Deniz gören, güzel ışık alan ve aynayla kaplı böyle bir eve ihtiyacım varmış meğer benim. Hiçbir evimde kendimi bu kadar seyretmemiştim.” dedi.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=kuru%c3%a7e%c5%9fme'>kuruçeşme</a>

"Evin içi oldukça zevkli tasarlanmıştı. Ben sadece eskimiş duvar kağıtlarını aslına uygun yeniledim o kadar. Bir de kendi zevkime göre mobilyalar ilave ettirdim. Bunlardan en önemlisi kitaplığımdır." ifadelerini kullanan oyuncu, "Perde ve halı ile aram yok gördüğünüz üzere. Kumaşı da sadece yatak odamda tercih ediyorum." şeklinde konuştu.

190 metrekarelik ferah evin, salona açılan modern tarzda bir mutfağı, üç geniş odası ve iki banyosu bulunuyor. Odalardan birini giyinme odası olarak kullanılıyor.

Deniz Çakır kuruçeşme Deniz Çakır evi