Demi Moore

Demi Moore, banyosunu ofise çevirdi

Genel 19.07.2020 10:15

Hollywood'un dünyaca ünlü yıldızı Demi Moore, banyosunu ofise çevirmesiyle sosyal medyanın gündemine oturdu.

Milliyet'te yer alan habere göre, Demi Moore'un Instagram hesabından paylaştığı ‘ofis' pozu, sosyal medyada olay oldu. Demi Moore'un paylaştığı ‘ofis' pozunda arkada klozet, önünde de küvet görünüyor. Yani Moore, bildiğimiz banyoyu ofise çevirmiş. Bruce Willis ve Demi Moore çoktan ayrıldı ama son günlerde yine gündemin ilk sıralarına yerleşmeyi başardılar. 

Korona virüs karantinasını birlikte geçirmişler

Eski çift, evliliklerinden dünyaya gelen kızları ve onların erkek arkadaşlarıyla beraber Demi Moore'un Idaho'daki dağ evinde pandemi karantinasını birlikte geçirdi. Bunun sebebi de eski çiftin küçük kızının geçirdiği bir kaza ve doktor kontrolü altında olması gerekliliği. 

Demi Moore'dan açıklama…

Demi Moore'un yaptığı bir sosyal medya paylaşımının bu kadar gündeme gelmesinin nedeni de Willis'in eski eşinin evinin banyosunda yaptığı dekorasyon. Moore da bu ilginç ofis-banyo görüntüsünün ardındaki gerçeği, konuk olduğu Late Night With Seth Meyers'ın programında dile getirmiş.

Bruce Willis'in fikri

57 yaşındaki Demi Moore, bu ilginç görüntünün özellikle de yerdeki halının eski eşi Bruce Willis'in fikri olduğunu söylemiş. Moore, evin dağlarda olduğunu da anımsatarak bölge soğuk olduğu için aslında banyonun tabanını halıyla kaplamanın mantıksız olmadığını söylemiş.