ons incek residence Demet Akalın

Demet Akalın, Ons İncek Residence'ta sahneye çıktı

Genel Zeynep Karabağ 21.12.2014
Demet akalın Ons İncek Residence'ın yılbaşı partisinde sahne aldı, Metropol İstanbul projesinin tanıtımına katılan Jennifer Lopez'e de laf vurdu.
Ankara'nın önde gelen değerlerinden Ons İncek Residence'ın Yılbaşı partisinde sahne alan Demet Akalın ”Projeniz o kadar büyük ki artık bana da en üst kattan bir daire hediye edersiniz. İlla ki Jennifer Lopez mi olmak lazım? ” diyerek dinleyenleri kahkahaya boğdu.

Jennifer Lopez, İstanbul, Ataşehir'de inşaatı devam eden Metropol İstanbul projesinin tanıtımına katılmıştı. Firma yetkileri Lopez'in projeden daire satın aldığını söylese de bu söylentiler bu dairenin hediye olduğu yönündeydi.

Düzenlediği çeşitli organizasyonlar ile daha önce de bir çok defa konut sahiplerini bir araya getiren ONS İncek Residence, satış ofisinde gerçekleştirdiği “Yeni Yıla Merhaba” partisi ile ONS İncek'lilere unutulmaz bir gece yaşattı. Demet Akalın'ın şarkıları ile renk kattığı partide Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından Yeni Yıl Pastası kesildi. Tüm konut sahiplerinin katılımı ile gerçekleşen ve sosyal medya üzerinden canlı olarak yayınlanan konserde Demet Akalın “Ankara'da uzun süre yaşadım, Ankara benim memleketim sayılır. Ons İncek dairelerini de çok beğendim. En üst kattan daire hediye almamız için Jennifer Lopez mi olmamız lazım” diyerek gönderme yaptı. Başarılı sanatçı konser sonrasında sahne fotoğrafını ” Ons İncek ailesine nezaketinden ötürü teşekkür ederim” notuyla instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=demet+akal%c4%b1n'>demet akalın</a>

Konut sahipleri ile yakından ilgilenen ONS İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Tuna Atalay “Projemize başladığımız ilk andan itibaren tüm konut sahiplerine otel konforunda ev sahibi olma ayrıcalığını yaşatma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Hedefimize ulaşmak için izlediğimiz yol, içtenlik ve samimiyet. Bugün 250'ye yakın aile ile beraberiz. İnşallah ileride 2000 kişilik kutlamalarımızı da beraber gerçekleştireceğiz. Geleneksel değerlerimizden olan komşuluk ilişkilerinin önemini hatırlatmak için böyle organizasyonları özellikle düzenliyoruz. “ dedi.

Yeni yıla oldukça renkli bir şekilde merhaba diyen ONS İncek, konut sahiplerine ayrıcalıklı anlar yaşatmaya devam ediyor.

Ons İncek Residence demet akalın jennifer lopez