caretta

Dalyan’da Caretta Run Yarışları!

Genel Demet Kazan 05.09.2016
Parkurun tozunu kaldırıp, biraz ter atmaya var mısınız?
Göz kamaştıran doğasının güzelliğiyle Dalyan, bu sene güzel bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Ekim 2016 yılında ilk defa 14 kilometre ve 21 kilometre olmak üzere iki ayrı kategoride koşulacağı belirtilen Dalyan Caretta Run Yarışları'nın festival tadında yaşanacağı belirtiliyor. 28-30 Ekim tarih aralığında yapılacak bu festival tadındaki yarışma toplam üç gün sürecek. Bu üç gün zarfında katılımcılar konser, parti, tekne turu, yoga ve pilates gibi aktivitelere katılabilecekler.

Düzenlenen yarışta izlenecek güzergahın, Dalyan merkezinden başlayacağı belirtiliyor. Yarış İztuzu Plajı Yolunda devam edecek ve yine başlangıç noktası olan Dalyan Merkezinde son bulacak. Sulungur Gölüne kadar ulaşan parkurun, yarışmacılara Dalyan'ın eşsiz doğasına dair görsel bir şölen yaşatacağı da artı bir getiri. Ayrıca yarışmaya katılan yarışmacılara organizasyon tarafından da hatıra madalyası verileceği belirtiliyor.

Dalyan Caretta Run Yarışları

Bu yarışma için yaptırılan her kaydın, İztuzu Plajı'nın simgesi haline gelmiş olan Caretta Caretta Kaplumbağalarına destek için kullanılacağı da belirtiliyor. Eğer sizler de kendi sınırlarınızı keşfetmek, biraz eğlenmek ve kaplumbağa dostlarımıza destek vermek isterseniz bu yarışmaya katılabilirsiniz.

Yarışma kaydı internet üzerinden yapılıyor ve kayıt formuna www.dalyancarettarun.com adresinden ulaşabiliyorsunuz.

 

dalyan caretta run yarışları iztuzu plajı