Cem Yılmaz

Cem Yılmaz, arsasından 6 yılda 12 milyon kâr etti!

Genel Zeynep Karabağ 10.10.2015
6 yıl önce Göktürk'ten 10 dönümlük arazi alan Cem Yılmaz, şimdiden 12 milyon lira kâr etti. Bir firma, araziyi 15 milyon liraya satın almak istedi.
Tek kişilik gösterileri, imza attığı filmler ve rol aldığı reklamlar sayesinde Türkiye'nin en çok kazanan ünlü isimlerinden olan Cem Yılmaz, parasını da akıllıca harcayan isimlerden... Otomobil koleksiyonu kadar birçok gayrimenkul yatırımı olduğu da bilinen Yılmaz, bundan 6 yıl önce de zekasını kullandı. 

UYANIK DAVRANDI 

Cem Yılmaz, Göktürk'ün gelişeceğini tahmin ederek buradan 10 dönümlük bir arazi satın aldı. Ünlü komedyenin o dönem 3 milyon liraya aldığı arazi geçtiğimiz haftalarda bir inşaat firmasının dikkatini çekti. Firma yetkilileri, bölgedeki emlakçılar aracılığıyla Cem Yılmaz'a arazisi için 15 milyon lira teklif etti. Firma yetkilileri, ünlü komedyenin arazisine 12 villalık bir site yapmak istediklerini söyledi. 

KAZANCI ARTABİLİR! 

Villa fiyatlarının 4 milyon liraya kadar çıktığını öğrenen Cem Yılmaz ise net kararını vermedi. Komedyenin ya arazisini 15 milyona satacağı ya da villaların satışından pay alacağı konuşuluyor. Yılmaz, 12 villanın 6'sının parasını alsa cebine bu sefer de en az 24 milyon lirayı indirmiş olacak.

AKILLI YATIRIM ONUN İŞİ

Levent'te bir villa 
Sarıyer, Levent ve İstinye'de toplam 6 residance daire 
Çeşme'de bir villa 
Bodrum'da 4 milyon euro değerinde bir villa 
Çeşme'de benzin istasyonu 
Yaklaşık 1 milyon dolar değerinde tekne 
Levent'teki  evinde servet değerinde tablo koleksiyonu 
Garajında her biri binlerce dolarlık yaklaşık 12 adet araç

Takvim

Cem Yılmaz Cem Yılmazın arazisi