Celine Dion malikanesi

Celine Dion, evini 45.5 milyon dolara satıyor

Genel Emine Pile 05.03.2016
Ünlü şarkıcı Celine Dion zamanını tamamen Los Angeles'ta geçirmeye karar verdiği için Florida'daki malikanesini satıyor.
Bir süre önce hem menajeri hem de büyük bir aşkla evlendiği kocası Rene Angelil'i kaybeden Celine Dion zamanını tamamen Los Angeles'ta geçirmeye karar verdiği için Florida'daki muhteşem malikanesini satmaya kesin kararlı. 2013 yılından bu yana satmaya çalıştığı malikaneyi bir türlü elinden elinden çıkaramayan şarkıcı, daha önce 75 milyon dolar olarak belirlediği fiyatı da 45.5 milyon dolara indirdi.

Ünlü şarkıcı, Florida'daki Jupiter adasında bulunan bu malikaneyi, kocası Angelil'in kanser olduğunu öğrendiğinde satışa çıkarmıştı. Ancak 75.5 milyon dolar istediği malikaneye alıcı çıkmayınca önce 10 milyon dolar indirim yaptı. Şimdi de toplam 30 milyon dolar indirim yaparak fiyatı 45.5 milyon dolara indirdi.

Celine Dion ve Rene Angelil'in üç çocuklarıyla birlikte zaman zaman yaşadıkları malikanede özel bir su parkı da bulunuyor. Dion, bu parkın yapımı sırasında komşularıyla mahkemelik de olmuştu.

Bakalım ünlü şarkıcının bir zamanlar Rene Angelil ve üç oğluyla birlikte mutlu zamanlar yaşadığı bu muhteşem yapının yeni sahibi kim olacak.

Celine Dion malikanesi Rene Angelil Florida