Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy, Cunda'da arsa ve taş ev arıyor!

Genel Zeynep Karabağ 01.06.2016
Kenan İmirzalıoğlu'ndan sonra bir diğer jön Çağatay Ulusoy da gözünü Cunda'ya dikti.
Yatırım konusunda İmirzalıoğlu'ndan fikir alan Ulusoy, Cuma günü adaya gidip buradan arsa ve taş ev almak için yer bakacak.

İmirzalıoğlu ve Kobal fiyatları ikiye katladı

Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun Ayvalık'a katkısı sürüyor... Yakışıklı oyuncu, Sinem Kobal'la dillere destan bir düğünle Cunda Adası'nda evlenince buradaki ev ve otel fiyatları 2'ye katlanmıştı.

Ayvalık'a bağlı Küçükköy'den 1 milyon liraya da bir taş ev alan Kenan İmirzalıoğlu, bölgeyi son dönemin en popüler adresi yaptı. Başarılı oyuncudan sonra Çağatay Ulusoy da gözünü Cunda'ya dikti.

kenan imirzalıoğlu çağatay ulusoy

Kazandığını gayrimenkule yatırıyor

"Kariyerim ve yatırımlarım konusunda sık sık Kenan İmirzalıoğlu'na danışırım" diyen yakışıklı oyuncu, ustasının tavsiyesine kulak verdi. Dizi, film ve reklamlardan milyonlar kazanan Çağatay Ulusoy, parasını bugüne dek hep dikkatli harcadı.

Yüksek bütçe ayırdı

Geleceğini garanti altına almak için yatırımlarını arazi ve gayrimenkule yapan ünlü oyuncu, Cuma günü Cunda'nın yolunu tutacak. Git gide değerleneceği söylenen bölgeden arsa ve taş ev bakacak olan Çağatay Ulusoy, bunun için de yüksek bir bütçe ayırdı.

Akıl hocası Kenan

Bir süredir ABD'de olan yakışıklı oyuncu, arkadaşlarıyla gideceği adada bir yandan da tatil yapma fırsatı bulacak. Kenan İmirzalıoğlu'nu kendisine örnek aldığını söyleyen Çağatay Ulusoy, her konuda İmirzalıoğlu'na danışıyor.

Çağatay Ulusoy