Buse Terim

Buse Terim'e doğum hediyesi Sapphire'den ev!

Genel Zeynep Karabağ 23.11.2016
Volkan Bahçekapılı ve Buse Terim'in bebekleri dünyaya geldi. Bahçekapılı'nın kuzeni Emre Belözoğlu çifte Sapphire'daki evini hediye etti.
Buse Terim ile Volkan Bahçekapılı 1 ay önce ABD'de kızları Nil'i kucaklarına aldı. Çifte en pahalı hediye Volkan Bahçekapılı'nın kuzeni Emre Belözoğlu'ndan geldi.

Volkan Bahçekapılı, eşi Buse Terim'e doğum hediyesi olarak 310 bin euro değerinde Mercedes marka bir araç hediye etmişti. Bunun ardından Terim'e ikinci bir hediye ise Volkan Bahçekapılı'nın kuzeni Emre Belözoğlu'ndan geldi. Ailesine olan düşkünlüğüyle bilinen Belözoğlu'nun 7 ay önce Sapphire Rezidans'taki dairesine taşınan Bahçekapılı çiftine, doğum hediyesi olarak evini verdiği iddia edildi.

Kuzenden lüks daire

Cömert davranışıyla ikilinin heyecanına ortak olan Belözoğlu'nun evinin fiyatı da dudak uçuklatan cinstendi. Fiyatları 1 milyon dolardan başlayıp 7 milyon dolara kadar yükselen rezidanstaki dairesini doğum sonrası ABD'den dönen çifte veren futbolcunun evinin bulunduğu sitede birçok ünlü isminde dairesi bulunuyor. 

Buse Terim Volkan Bahçekapılı Emre Belözoğlu