Eroğlu Gayrimenkul Dilek Özdemir

'Bu tür fuarlarda mutlaka olmalıyız'

Genel 06.09.2016 13:22

Eroğlu Satış Grup Müdürü Dilek Özdemir Emlaktasondakika.com’un canlı yayınında özel açıklamalarda bulundu.

Eroğlu Satış Grup Müdürü Dilek Özdemir Dubai Cityscape Global 2016'da Emlaktasondakika.com Haber Müdür Yardımcısı Uğurcan Tokay'a özel açıklamalarda bulundu. 

Fuarın ilk gününde gördükleri ilginin memnun edici olduğunu aktaran Dilek Özdemir, "Fuar genelinde ve standımızda ilgi beklediğimiz gibi gidiyor. Bizim standımız, Suudi Arabistan, Pakistan, Afganistan lokasyonlu misafirleri ağırladık" dedi. 

Yabancı ülkelerin Skyland projesi ile ilgilendiklerini söyleyen Özdemir, "İstanbul'un çok iyi bir lokasyonyunda Skyland İstanbul projesi. Seyrantepe bölgesinde olması, Levent-Maslak hattına da çok yakın olması ve ulaşım kolaylığının bulunması, bilinirliğini çok fazla artıran bir unsur. Bu anlamda güzel ve olumlu tepkiler alıyoruz" açıklamasında bulundu. 

AMAÇ, SATIŞ BEKLENTİSİ OLMAMALI 

Dubai Cityscape 2016'yı değerlendiren Özdemir "Türkiye olarak bu tür fuarlarda mutlaka olmalıyız. Amaç, satış beklentisi olmamalı. Tabii ki satış da beklenti ama biz Türkiye olarak varız, gayrimenkul sektöründe ileri seviyedeyiz ve projelerimizde 'buradayız'ı göstermemiz gerekiyor" dedi. 

Skyland İstanbul'un satışları hakkında açıklamalarda bulunan Dilek Özdemir, projenin satış grafiğinin memnun edici olduğunu aktardı. GYODER ile birlikte yaptıkları kampanya ile birlikte güzel bir satış grafiği yakaladıklarını vurgulayarak bu ay da aynı bunun devamını beklediklerini söyledi.