bosch termoteknik

Bosch Termoteknik'e büyük ödül!

Genel Uğurcan Tokay 18.06.2016
İSİB tarafından gerçekleştirilen 'Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni'nde Bosch Termoteknik büyük ödüle layık görüldü.
Bosch Termoteknik, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından gerçekleştirilen ‘Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni'nde ‘En Çok İhracat Yapan Şirket' ödülüne layık görüldü.

Ankara İSİB Merkezi'nde gerçekleştirilen ve Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş'ın katıldığı törende ödülü Bosch Termoteknik adına Vergi, Kredi ve Risk, İthalat ve İhracat Direktörü Raşit Özkan aldı.

Bosch Termoteknik, sektördeki güçlü konumunu koruyor. Her yıl İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından gerçekleştirilen, üye firmaların iklimlendirme sektöründe ihracat başarılarına göre değerlendirildiği, ‘Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni'nde ‘En Çok İhracat Yapan Şirket' ödülüne layık görülen Bosch Termoteknik, bu alandaki ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

Ankara İSİB Merkezi'nde gerçekleştirilen ve Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş'ın da katıldığı törende, ödülü, Bosch Termoteknik adına Vergi, Kredi ve Risk, İthalat ve İhracat Direktörü Raşit Özkan aldı.

İklimlendirme sektörünün ihracat lideri Bosch Termoteknik, Manisa'da bulunan fabrikasından Avrupa, Kafkaslar, Ortadoğu, Körfez Bölgesi, Latin Amerika ve Uzak Doğu'daki toplam 34 ülkeye ihracat yapıyor. Önemli bir üretim ve Ar-Ge üssü olan Manisa Fabrikası, 2015 yılında 5.555.555'inci kombiyi üreterek önemli bir kilometre taşını da geride bıraktı. Bosch Termoteknik her yıl başarılı bir ivmeyle büyüme göstererek sektördeki liderliğini sürdürmeyi hedefliyor.

bosch termoteknik bosch termoteknik isib Bosch başarılı ihracatçılar İsib