Bio İstanbul projesinin satış ofisi ve arsasını fotoğrafladık!

Bio İstanbul projesinin satış ofisi ve arsasını fotoğrafladık!

Genel 18.06.2013 15:14

TOKİ iştiraki olan Emlak Planlama Proje Yönetimi EPP ortaklığı ve T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ desteği ile hayata geçirilen Bio İstanbul projesinin satış ofisi ve arsasını Emlaktasondakika.com ekibi fotoğrafladı

TOKİ iştiraki olan Emlak Planlama Proje Yönetimi EPP ortaklığı ve T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ desteği ile hayata geçirilen Bio İstanbul projesinin satış ofisi ve arsasını Emlaktasondakika.com ekibi fotoğrafladı.

Tabanlıoğlu Mimarlık ve  Norveç asıllı Saunders Architecture tarafından tasarlanan Bio İstanbul'un merkezinde yörenin en gelişmiş çocuk hastanesi olacak olan ICH- Istanbul Çocuk Hastanesi olacaktır. Uluslararası üne sahip İsveçli hastane mimarları Gmür ve Gmür tarafından tasarlanan ICH, sadece Türkiye'de değil bütün dünyada yeni standartları belirleyecek.

İstanbul'un “Yeni Şehir” olarak adlandırılan gelişme bölgesi içinde kurulan BIO İstanbul üstün kaliteyi, zarif mimariyi, sayısız sosyal olanağı ve sürdürülebilir altyapıyı bir arada sunuyor. 

Doğaya saygılı yapısı, yeşil alanlarıyla dikkat çeken Bio İstanbul, Başakşehir ikçesinde 2 milyon metrekarelik bir alanı kapsıyor. Sazlıdere Baraj Gölü'nün hemen yanı başında yer alan Bio İstanbul arazisi, Atatürk Havalimanı ve inşa edilecek olan üçüncü havalimanına 20 kilometre yakınlıkta. Vadinin tam karşısında dünyanın sayılı stadyumlarından Atatürk Olimpiyat Stadyumu yer alıyor.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın gelişiminden sorumlu olduğu bölgenin prestij projesi olan BIO ISTANBUL sağlık ve araştırma tesisleri, ticari alanları, ve konutları ile Türkiye'nin en büyük karma kullanımlı projesi olarak hayata geçiyor.

Bio İstanbul'un foto galerisi için tıklayınız

Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com