beyonce madame tussauds

Beyonce'nin balmumu heykeli İstanbul'da sergilenecek

Genel 04.09.2016 17:31

Madame Tussauds'nun aralıkta İstanbul'da açılacak 21. merkezinde, ünlü pop şarkıcısı Beyonce'nin de balmumu heykeli yer alacak.

Madame Tussauds'nun İstanbul'da açılacak 21. merkezinde, ünlü pop şarkıcısı Beyonce'nin de balmumu heykeli sergilenecek.

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, müzik kariyerine 1990 yılında Destiny's Child grubuyla başlayan Beyonce'nin balmumu heykeli, Beyoğlu İstiklal Caddesi'ndeki Grand Pera binasında aralık ayında açılacak müzede görülebilecek.

Solo ve grup çalışmalarıyla Grammy dahil birçok ödülün sahibi olan ve dünya çapındaki Madame Tussauds merkezlerinde 2 farklı heykeli bulunan sanatçının, Madame Tussauds'nun İstanbul'da, 3 yıl önceki halini yansıtan heykeli sergilenecek.

Grand Pera projesinin ilk 2 katında 2 bin metrekarelik bir alanda ziyarete açılacak Madame Tussauds'nun İstanbul'daki merkezinde ayrıca Mustafa Kemal Atatürk, Mevlana, Barış Manço, Adile Naşit, Kanuni Sultan Süleyman, Fatih Sultan Mehmet, Mimar Sinan, Michael Jackson, Angelina Jolie, Messi, Rihanna, Marilyn Monroe ve Muhammed Ali'nin de balmumu heykelleri yer alacak.