Besa Kule / Besa İnşaat

Besa İnşaat firmasının Besa Kule projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Besa Kule

Besa Kule’nin kiracıları 2 kez kazanacak!

Genel Emine Pile 25.05.2015
İş dünyasına ayrıcalıklar getiren Besa Kule uygun fiyatlı kiralama olanağı ve iş dünyasının başarılı isimlerine ev sahipliği yapması ile kazandırıyor
Ankara'da iş dünyasının büyük ilgisini çeken Besa Kule'de kiracılar hem en iyi iş merkezinde uygun fiyatlı kiralama olanağı buluyor hem de iş dünyasının kaliteli isimleriyle komşu oluyor.

Başkent Ankara'da “altın üçgen” olarak bilinen Eskişehir Yolu, Konya Yolu ve Söğütözü Caddesi'nin merkezinde yer alan özel konumuyla dikkati çeken Besa Kule'de teslime kısa süre kaldı.

Projeyi Haziran ayında ofis sahiplerine teslim etmeyi planladıklarını vurgulayan BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, “İş dünyasının büyük ilgi gösterdiği Besa Kule'yi kısa süre sonra sahipleriyle buluşturacak olmanın heyecanını taşıyoruz.  104 ofis ve 25 ticari alandan oluşan Besa Kule iş dünyasının aradığı ayrıcalığı getirecek. Teslime neredeyse hazır bir proje olarak iş dünyasından oldukça ilgi görüyoruz” dedi.

Ulaşım kolaylığı büyük kolaylık sağlayacak!

Bezci, Besa Kule'de yer alan markaların oldukça avantajlı olacağını bildirerek, şunları söyledi:
“Öncelikle Besa Kule'de önemli bir lokasyon avantajı var. Her yere kolayca ulaşım sağlanan konumu hem ofislere hem de misafirlere büyük kolaylık sağlayacak. Bunun yanında kiralama düşünenler için de Besa Kule, kazancın adresi olacak. Metrekaresi 45 TL'den başlayan kiralama fiyatlarımızla prestijli büyük ofisleri uygun koşullarda sunuyoruz. Besa Kule kiracıları, Ankara'da ayrıcalıklı iş dünyasının yeni adresinde uygun fiyatlarla yer alırken, dünya çapında ünlü firmalarla komşu olma olanağı bularak 2 kere kazanmış olacak.”

Besa Kule altın üçgen